Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie

5 posters

Go down

Podanie Empty Podanie

Pisanie by Grifin Pią Lip 01, 2011 9:43 am

1. Nick w grze: Grifin
2. Imię: Krzysiek
3. Wiek:19
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Tank feral
5. Screen ze statystykami i key bindami: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/5/wowscrnshot063011230744.jpg/"
6. Link do armory:"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Grifin"
7. Czy posiadasz shadow resi set?: nie.
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow):tak.
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Taktyki do polowy mh.
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: od 14
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: posiadam attu na mh jak i na bt
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: EiA, lamienie na raidach t5, po 10 wip na kelu, lamienie trashu do anetki itp.
13. Dlaczego Illuminati ?: jestescie gildia ktora doszla do wszystkiego sama itp, poza tym silar was poleca
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak.
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: jak najbardziej.
16. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/812/wowscrnshot063011225801.jpg/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: jestem EiA - emeryt i alkocholik, a tak na powaznie skonczylem szkole srednia, pracuje dorywczo wszystko co moge o sobie powiedziec Razz

Sory za wczorajsza bube z podaniem, pzdr Grifin

Grifin
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Silar Pią Lip 01, 2011 9:45 am

Znam go z pierwszej gildii preja ^^ ogar koles, na raidy stawia sie punktualnie, przyda sie feral tank w gildi, jak to mowicie "nadmiar nie zaszkodzi" ! jestem na tak.
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Escaper Pią Lip 01, 2011 10:02 am

Dopiero co Aygor sie szkoli, Maliss czasem grywa, a w dodatku po wczorajszym wybryku nie jesteś na tzw. +. Ogólnie częściej będę miał +5%.
Zniecheca cie 10wipe na Kaelu ? A jak ostatnio padliśmy na falach do Rage to też byś odszedł ? Wipenie to nic złego, chyba, że wajpisz na Hoggerze.
Ogóle jestem na Nie Wiem
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Silar Pią Lip 01, 2011 10:25 am

Escaper ja go znam od xxx czasu, gdyby te wipy w eia byly spowodowane lagami serva czy cos jasne tez bym byl na nie, ale jak oni lamili leczenie cczy tankowanie fal to czemu sie dziwisz ze chce zmienic gildie?
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by miktor Pią Lip 01, 2011 11:24 am

Ah te znajomości i koneksje Smile
Kolega otrzymał już karnego kutasa, widzę że podanie poprawione, ale wciąż nie zmienia to faktu - że tanków Ci u nas pod dostatkiem, grzałby tylko ławę prawdopodobnie.
Z perspektywy potrzeby w gildii - jestem na "raczej nie", nie dlatego że poszedł karny kutas - tylko dlatego - że po prostu średnio widzę miejsce dla kolejnego tanka ferala.
Chyba, że się mylę - niech mnie ktoś poprawi wtedy.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Silar Pią Lip 01, 2011 12:42 pm

Miktor a co jesli Maliss albo Aygor beda off albo jakis urlop? bedziemy wtedy znowu bawic sie bez ferala na raidach ? ^^ byl juz taki okres ze nie bylo ferala w gildi Razz no ale ja juz jestem cicho bo i ja zaraz dostane kutasa xD
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by miktor Pią Lip 01, 2011 12:53 pm

Ale przecież wiesz, że po to właśnie wzieliśmy aygora - żeby uniknąć problemu braku tanka ferala, teraz mamy komplet, może się zdarzyć że nie będzie i maliis i aygora - ale jeśli już - to raczej będzie się to zdarzać sporadycznie - a, i nie zapominaj o innych tankach.
Ale jeśli jesteś bardzo zdeterminowany Silar żeby wprowadzić go do gildii - namów Maliis i Aygora, żeby się tu wypowiedzieli, oni są tymi nabradziej zainteresowanymi.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Silar Pią Lip 01, 2011 1:10 pm

Dobra, zostawiam decyzje oficerce ;]
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Muru Pią Lip 01, 2011 2:11 pm

o kolega dostał karnego kutasa Smile i jak zwykle zwalanie winy na wipy na gildie lol ludzie jak jest wipe to wina całego raidu Smile a nie zawsze każdy zwala na innego:)
Muru
Muru

Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Palladyna Pią Lip 01, 2011 8:03 pm

Wybacz, ale nie potrzeba nam feral druidow. Odrzucone
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach