Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

starygnom (lock)

+11
Luigipl
wallan
Muru
Acim
Maliss
Ramos
Johnny
Sdjkfipogh
Yaro
Histan
miktor
15 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnom Nie Lip 10, 2011 9:18 pm

1. Nick w grze: Starygnom
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 16
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Lock (dps w przypadku niektorych bossow tank;p)
5. Screen ze statystykami i key bindami: "http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img135/8269/statyy.jpg&via=mupload&newlp=1"
6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Starygnom"
7. Czy posiadasz shadow resi set?: Tak
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow):
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: gram w WoW'a juz ponad rok i narazie bylem na kazdym bossie dostapnym na HG wiec mysle ze ogarniam jak i taktyki ktore nie sa trudne jak i swoja postac
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: 16-23
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?:posiadam na MH i BT
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:ND rozpad , rebels brak progresu
13. Dlaczego Illuminati ?:mysle ze to jest teraz jedna z najbardziej sie liczacych gildi w ally i chce znow bic bossy na t6
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: mysle ze o swojej postaci wiem wszystko i i oficerow moglbym uczyc ale jak znajdzie sie taka osoba ktora mi bardziej pomoze to oczywiscie podporzaduje sie ;p
16. Screen z panelu logowania:"http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img84/392/logowaniev.jpg&via=mupload&newlp=1"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: jestem osoba aktywna i traktuje raidy powaznie ale lubie byc rozluzniony na raidzie nie chce zeby byl smutek itp na tsie lubie mila atmosfere a takze korzystam z urokow raidu czyli recount lubie poscigac sie z ludzmi w dmgu ;p

gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by miktor Nie Lip 10, 2011 9:28 pm

Wstępnie na tak
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Histan Nie Lip 10, 2011 9:31 pm

Jak najbardziej na TAK : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Yaro Nie Lip 10, 2011 10:06 pm

Dzisiaj niby był tylko jeden warlock online podczas zbierania, ale ta sytuacja się pewnie zmieni. Musiałbyś się liczyć z tym, że nie na każdy raid będziesz miał możliwość iść.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Sdjkfipogh Nie Lip 10, 2011 10:36 pm

Wiem ze teraz nie gram i moje zdanie malo sie liczy, ale jestem na nie z dwoch powodow:
- wiek
- z ZwH Cie pamietam

Do tego

mysle ze o swojej postaci wiem wszystko i i oficerow moglbym uczyc ale jak znajdzie sie taka osoba ktora mi bardziej pomoze to oczywiscie podporzaduje sie ;p

No faktycznie warlock jest strasznie trudna do opanowania klasa i naprawde trzeba byc prze chujem zeby w tym wszystkim sie polapac.
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by miktor Nie Lip 10, 2011 11:17 pm

My też wiemy że nie grasz ale twoje zdanie się liczy, ba, nawet za tobą trochę tęsknię (raid też).
Co do wieku niespecjalnie bym sie czepiał, a co do obecności w Zwh - coś przeskrobał? coś nie teges?.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Johnny Pon Lip 11, 2011 7:19 am

OMG bez przesady tylko nie to dziecko... zdecydowanie na NIE

Johnny

Liczba postów : 11
Join date : 27/05/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnom Pon Lip 11, 2011 9:13 am

w ZwH chyba nic nie przeskrobalem a jak tak to juz tego nie pamietam bo to dawno bylo . Co do lockow to nie tylko lock ale i kazda klasa na t5/t6 ma tyle do ogarniania ze glowa mala , kazda klasa to jest praktycznie kwestia gearu i spam 2-5 klawiszy.
Johny nie wiem o co ci chodzi widze ze ty mnie znasz ale ja ciebie nie ale tekst "tylko nie to dziecko" na poziomie

dziekuje za przeczytanie mojego podania i prosze o ostateczna decyzje

a bym zapomnial ktos wyzej pisal nie pamietam juz nicku sory ze mam sie liczyc z tym ze bedzie czas ze bedzie wiecej lockow online mi to nie przeszkadza jak nie dostane slota na raid nie bedzie placzu az takim "dzieckiem" nie jestem

gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Ramos Pon Lip 11, 2011 9:32 am

jestem od niedawna i mój głos się mało liczy ale na tak : D

Ramos

Liczba postów : 2
Join date : 30/06/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Maliss Pon Lip 11, 2011 12:58 pm

bylam z toba w gildii essence of nonsense ale cie nie kojarze, moze tylko tyle ze szybko stamtad wyszedles

ja bym wziela na probę chyba ze Johhny rozwinie swoja wypowiedz
Maliss
Maliss

Liczba postów : 25
Join date : 20/04/2011
Age : 32

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnom Pon Lip 11, 2011 1:00 pm

ta fuzja wogole dlugo nie pozyla to moze dlatego mnie nie kojarzysz

gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Maliss Pon Lip 11, 2011 1:00 pm

ano
Maliss
Maliss

Liczba postów : 25
Join date : 20/04/2011
Age : 32

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Sdjkfipogh Pon Lip 11, 2011 2:08 pm

A ja pamietam i to dobrze Twoje podejscie. W gildii nie za kolorowo bylo wiec automatycznie Twoje priorytety sie zmienily na pvp>pve. Moze i cos tam potrafisz grac ale jestem przekonany ze predzej czy pozniej beda z Toba problemy.

Zreszta niech sie wypowie jeszcze Cacko albo inne osoby ktore moga cos o Tobie powiedziec
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Acim Pon Lip 11, 2011 2:10 pm

Też byłem w EoN, ale nie byłem na żadnym raidzie i raczej nic negatywnego, ani pozytywnego o tobie nie powiem. Jeśli chodzi o czasy EoN to pamiętam siedząc na TS że cześć osób z ND była spoko i umiała zrozumieć że przy fuzji 2 gildii i 40 on line nie każdy dostanie slota na raid, a część płakała i krzyczała na TS że jak to on nie ma slota przecież jest full ogar i on może uczyć innych jak grać. w sumie przez to tamta gildia się rozpadła. Jak pisałem wcześniej nie umiem przypasować Cię do żadnej grupy więc jestem neutralny. Może Jasiek rozwinie swoją wypowiedź Wink

Acim

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty s

Pisanie by gnom Pon Lip 11, 2011 2:14 pm

hm to ciekawe i to bardzo bo odkad gram na HG to nigdy moje priorytety sie nie przelozyly z pve na pvp na pvp mam czas w weekendy albo przed raidem wiec nie powinno to sprawiac problemu a tak wgl w zwh czesto raidowalem i to nie bylo tak ze ja odszedlem tylko zacytuje "noi co ze gnom ogarnia i robi 1st dmg sciagniemy tylko od ND taktyki pomoga nam ubijac bossy a potem i tak sie ich wypierdoli" i po tym wszyscy gracze z ND wyszli z ZwH czyja to wina jak takie zeczy pamietasz to powinienes wiedziec .


gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnoms Pon Lip 11, 2011 2:19 pm

krotkie przypomnienie bilismy w EoN jakiegos bossa na mh chyba i marcepanek zawsze mial obiady o 20+ noi wiec poszedl on na obiad i chyba paulinka czy ktos o takim nicku to chyba prej byl napisala na gildi ze co to ma byc ze wsyzscy czekaja itp wiec gatrick zagadal tam z oficerem z NP i po rozmowie znim wszyscy gracze z nd wrocili do nd a z graczami z np to nie wiem co sie stalo i nei wnikam

gnoms
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Muru Pon Lip 11, 2011 2:27 pm

gnom napisał:

17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: recount lubie poscigac sie z ludzmi w dmgu ;p

he he i to statystyka której nie lubię bo często przez osoby które ścigają się w DMG potem są wipy przez głupie błędy tylu ze z czegoś nie uciekli, czegoś z kogoś nie zdjęli albo przebili agro.
Muru
Muru

Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnom Pon Lip 11, 2011 2:29 pm

i w tym jest sztuka jeszcze mi sie nie zdazylo na raidzie zebym przebil aggro albo padl z winy ze musze zrobic dps dla mnie trzeba ogarniac postac i taktyki zeby jednoczesnie nie pasc i zrobic duzy dmg

gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by wallan Pon Lip 11, 2011 3:38 pm

Przeciw:) O i ile pamietam byłeś w ZWH i nie polubilem cie;0 przechwałki, wywyższanie, robienie z siebie "boga" ... wyszedłes sam w sumie nawet powodu nieznam. Poza tym to kolejny lock więc zdecydowane NIE!!

Pozdrawiam, nie potrzeba nam takich.

wallan

Liczba postów : 42
Join date : 21/04/2011
Age : 34
Skąd : Strzebiń/Tarnowskie Góry/Katowice

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnom Pon Lip 11, 2011 3:45 pm

czy to takie robienie z siebie boga po prostu lubie sie przechwalac w ND kazdy mowil ze kazdy kazdego rozwali w dpsie i po prostu tak mi zostalo wczulem sie w atmosfere z new deala i jak wbilem do zwh widocznie jeszcze nie odreagowalem

gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Luigipl Pon Lip 11, 2011 4:22 pm

No to przechwalaj się gdzie indziej...

Tym bardziej ze begrezen wrocil kolejny lock wiecej bedzie tylko jednym wielkim problemem Smile

Luigipl

Liczba postów : 40
Join date : 21/05/2011
Age : 31
Skąd : Siemiatycze

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Histan Pon Lip 11, 2011 5:29 pm

a ja was w sumie nie rozumiem, z grajacych lockow mamy tak: Titi ktory gra, Wallan Britnej Begrezen Daimon Muru, nie ma was codziennie i przez to dosc czesto mamy 1 locka na raidzie : ) Ja go w sumie nie znam, wiec nie wiem jaki jest, dlaczego by go nie przyjac i zobaczyc jak sie sprawuje, jezeli beda jakies problemy to zawsze mozna grzecznie podziekowac : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty starygnom (lock)

Pisanie by gnom Pon Lip 11, 2011 5:31 pm

moglbym dolaczyc na okres probny i kazdy by sie przekonal jaki jestem jak nie bedzie sie podobala w gildi moja osoba to mozecie mnie kicknac

gnom
Gość


Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Silar Pon Lip 11, 2011 6:22 pm

Gnom po twoich wypowiedziach moge stwierdzic jedno, przypominasz mi piekelnie jedna osobe, paszke xD zawsze pewien swego mega ogar itp, a jak przyszlo co do czego to lamil jak cholera, na nie.
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by ossa Pon Lip 11, 2011 6:34 pm

A ja jestem na tak, na próbę można wziąć, a jeżeli by coś nie odpowiadało to zawsze można kicknąć Smile
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

starygnom (lock) Empty Re: starygnom (lock)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach