Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

+3
miktor
Sdjkfipogh
uszozor
7 posters

Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Wymioton Pią Lip 15, 2011 6:42 pm

1. Nick w grze: Wymiotonator/Shergar
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 18
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): DPS
5. Screen ze statystykami i key bindami: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/233/wymek.jpg/"
6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Wymiotonator" -link moze byc niezaktualizowany, dlatego w razie watpliwosci kompletny pve gear mam w w/w screenie.
7. Czy posiadasz shadow resi set?: Nie (Dotychczas nie byl mi potrzebny z powodu braku rajdow, jezeli zostane przyjęty, skompletuje potrzebny shadow set, na ktory mam juz odlozone środki.. Very Happy )
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow):
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: t4,t5,t6 -całe hyjal, z bt odswieze, gdyz z gildia ostatnio robilismy BT jakies pól roku temu. Taktyki t6 znam glownie z perspektywy huntera.
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: Przez wakacje praktycznie codziennie od 17-18 do północy. W roku szkolnym sytuacja wyglada podobnie.
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Posiadam attu na MH
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: Primero victorius-rozpad, untouchables-juz od dluzszego czasu ( jakies 2-3 miesiace) nie mozna normalnie rajdowac z powodu braku online'u. Mam duzo czasu na grę, szczegolnei w wakacje, wiec chcialbym to jakos wykorzystac i przydac sie jako dps.
13. Dlaczego Illuminati ?: W untouchables jestem jakies 7-8 miesięcy, zamierzalem przeczekac kryzys, jednak po 2.5 miesiaca bezczynności czuję się znuzony, chcialbym wreszcie porajdowac w przyjemnej atmosferze z ogarniętą ekipą.
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Mumble-tak, micro- nie
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Tak
16. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/98/wymlog.jpg/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie:
W grze posiadam huntera Shergara, ktorego stworzylem pierwszego. Jest on w survival i posiada gear t5 z elementami t6, zlozylem jednak podanie lockiem gdyż na ogloszeniu rekrutacyjnym Illuminati bylo wlasnie zapotrzebowanie na ta klase. Obecnie zamierzam skupic sie na Locku, a w razie braku survi huntera na rajdzie z checia sie logne i pomoge w miare mozliwosci.

Co do zycia prywatnego we wrzesniu zaczynam maturalną klasę L.O. Lubie jazdę na rowerze górskim, dobrą ksiązke ( w szczegolnosci sage o Wiedzminie). Jestem gitarzystą, a slucham metalu, bluesa, reggae etc etc.

Zdaję sobie sprawe, że moj gear nie jest szałowy, aczkolwiek do gildii chce dolączyc nie tylko jako fikcyjna postac, lecz jako realna osoba mogaca wniesc do gildii cos więcej oprocz dpsu na rajdach.

Tym którzy doczytali az do tego momentu dziekuję i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam.

Wymioton
Gość


Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by uszozor Pią Lip 15, 2011 6:59 pm

Gdybyś mia hit cap byłbym na TAK - z racji tego, ze nie masz jestem na NIE WIEM.

uszozor

Liczba postów : 82
Join date : 20/04/2011
Age : 40
Skąd : Borowa/Mielec

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Wymioton Pią Lip 15, 2011 7:08 pm

Mogę zamienic enchant na lapach na +20 hit rata, i kupic fingera z hit ratem za repe w CE ;-)

Wymioton
Gość


Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Sdjkfipogh Pią Lip 15, 2011 7:14 pm

Spoko koles sie wydaje, jezeli eq nie razi po oczach to na tak
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by miktor Pią Lip 15, 2011 8:16 pm

Gear nie jakiś tam super ale widać że też nie olał postaci, środki na shadow set są odłożone i to mi się bardzo podoba, nie spanikował (o ile to prawda) i nie wyszedł z gildii od razu tylko grzecznie poczekał co się stanie dalej.
Mi się podoba, można by go przyjąć jako ostatniego locka zamykając dla nich rekrutację, o ile nie będzie zastrzeżeń od innych.
Btw co do hit capa - sam go nie mam, posiadam za to itemy na wimianę w razie gdybym nie miał shama ele w pt żeby go mieć, więc jeśli nie ma z tym "tragedii" raczej bym odpuścił, konkurencję będzie miał więc się na pewno zmotywuje.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Palladyna Pią Lip 15, 2011 9:31 pm

bylbym ZA
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Histan Pią Lip 15, 2011 10:28 pm

Troche slabo, aczkolwiek dalbym Ci szanse i przyjal na okres probny.

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by miktor Pią Lip 15, 2011 10:31 pm

Sprawdźmy mój głos! poprawna odpowiedź - i jestem na Tak.

Jak długo trwa mecz piłki wodnej?
a) 3 razy po 10 minut
b) 2 razy po 7 minut
c) 4 razy po 8 minut
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Luigipl Sob Lip 16, 2011 5:56 am

Miktor weź kurna sie ogarnij i tak kazdy na google sprawdzi odpowiedz ;(



Jestem na TAK jesli Panicz zadecyduje ktora postac bedzie jego mainem w gildii a ktora altem ;p

Luigipl

Liczba postów : 40
Join date : 21/05/2011
Age : 31
Skąd : Siemiatycze

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Acim Sob Lip 16, 2011 7:06 am

miktor napisał:Sprawdźmy mój głos! poprawna odpowiedź - i jestem na Tak.

Jak długo trwa mecz piłki wodnej?
a) 3 razy po 10 minut
b) 2 razy po 7 minut
c) 4 razy po 8 minut

A sikanie podczas meczu do basenu karane jest kartką?

p.s. NA TAK Very Happy

Acim

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2011

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by uszozor Sob Lip 16, 2011 7:08 am

Pisząc podanie lokiem jasne jest, ze jego mainem będzie lock a nie druid. Ja to tak rozumiem.

uszozor

Liczba postów : 82
Join date : 20/04/2011
Age : 40
Skąd : Borowa/Mielec

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Palladyna Sob Lip 16, 2011 7:54 am

HAHAHAHAHHA Acim PAWNED!!! Very Happy - na TAK :> niech Miktor podejmie decyzje co do inva ^^
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Wymitona Sob Lip 16, 2011 7:55 am

Posiadam Locka i Huntera. Jak kolega wspomniał, pisząc podanie Lockiem chciałbym, zeby on był moim mainem.

Wymitona
Gość


Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Wymioton Sob Lip 16, 2011 8:37 am

edit:
Miktor, zapomnialem o pytaniu Very Happy
odpowiedz oczywiscie; 4 x 8 minut Very Happy

Wymioton
Gość


Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by miktor Sob Lip 16, 2011 10:15 am

Smile
Odpowiedź muusi byyyć!.
Ok, przyjęty na okres próbny!.
Zgłoś się proszę do kogoś po inva.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

[b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie Empty Re: [b]Wymiotonator [warlock][/b] Shergar [hunter] Podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach