Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Resto druid

+6
Yaro
Sdjkfipogh
Onamakolana
Mirian
ossa
Silar
10 posters

Go down

Resto druid  Empty Resto druid

Pisanie by Asgan Wto Lip 26, 2011 8:59 pm

1. Nick w grze: Asgan
2. Imię: Adam
3. Wiek: 21
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Druid,heal
5. Screen ze statystykami i key bindami: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/89/wow2011072622321601.png/"
6. Link do armory:"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Asgan"
7. Czy posiadasz shadow resi set?:nie, ale to kwestia 1-2 dni
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow):-------/heal
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki:t4/t5 z globala niestety nie t6 bo pojawił się woltek i zająłem się expieniem.
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: w wakacje rożnie ale jak jest rajd to się dostosowuje. generalnie od kąd się rajd zaczyna do 1-2 w nocy około
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: na BT zacząłem robić te q które jestem w stanie a na MH to całość /vasia/kael
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:Blade of Cataclysm-po fuzji z Navy Seal nie przeszedłem bo miałem przerwę, potem rages mortis czy jakoś tak , ode szlem bo nie było ludzi nigdy na nic więcej niż kara.
Z ostatniej, Raiders of the Storm ode szlem bo nie lubię jak się ludzi nie traktuje poważnie i nie lubię gdy się nie szanują nawzajem i nie liczą z innymi.
13. Dlaczego Illuminati ?: jedyna z która wiąże nadzieje na rozwój postaci poza tym słyszałem wiele bardzo ciepłych opinii o samej gildii.
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon:Tak
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Tak - jedyna szansa, uczyć się od lepszych
16. Screen z panelu logowania:"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/40/wow2011072622370345.png/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Jestem studentem rzeszowskiego UR zacznę 3 rok informatyki.
W wowa gram na tym serwerze ,1,5-2 lata nie jestem pewny ile to juz Very Happy no i 2 lata na globcu. Poza,tym pasje to bieganie i siłownia. Odnośnie postaci i gearu to nie zbluzgajcie mnie za bardzo:D szybko się staram rozwijać, na ile to możliwe teraz , bez gildii. (Z nadzieją ze już niedługo stan ten ulegnie zmianie.)

Asgan
Gość


Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Silar Wto Lip 26, 2011 9:37 pm

hmm na tak, tylko jedno mnie dziwi czemu moonfire przypisane pod 1 klawisz?
jutro bedziemy robic attu na t5 wiec jest 90 % szans na pozytywna opinie innych osob
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty RESTO druid

Pisanie by Asgan Wto Lip 26, 2011 9:53 pm

tu akurat mam standardowe ustawienie przyzwyczajenie ze jestem przygotowany na ;/ atak hordy jak farmie kase na 2 miejsce na insekty , ale zle wysłałem bo 2 pasek mam pod heala ustawiony i nie ten pokazałem

a w drzewku tylko heale potki inner i to co najważniejsze

Asgan
Gość


Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by ossa Wto Lip 26, 2011 9:55 pm

Hmm, grając 2 lata i uzyskałeś tak słabe eq? To ja mam lepiej ubranego alta, a druidem gram raptem 3 msc.

Pokaż /played z tej postaci.
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Asgan Wto Lip 26, 2011 10:06 pm

No więc najpierw grałem w hordzie z pół roku albo dluzej nie powiem teraz dokladnie dawno to bylo , potem zacząłem w ally z bratem grałem tylko pvp i jakieś 8-9 miechów temu zacząłem się bawić w pve do czego nie mam farta - 4 kara i 2 grule pod zad i ani jeden item pod resto druta , nie licząc 1 zninjowanego , ale mniejsza z tym w miedzy czasie przerwa 3 miesiace od wowa i wrocilem 1-2 miechy temu okolo znow do wowa i przesiadłem się totalnie na pve ale nie mam szczęścia do itemow jak mowie , alta huntera ubrałem w epic z jednego kara a maina jak widać ... nie moja wina

played "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/98/wow2011072700034446.png/"

Asgan
Gość


Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Mirian Wto Lip 26, 2011 10:26 pm

według mnie hmmm... jestem na tak.

Mirian

Liczba postów : 21
Join date : 23/04/2011

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Onamakolana Wto Lip 26, 2011 10:36 pm

wiekszosc heali wraca za raptem kilka dni w tym ja. nie widze sensu rekrutowac wiecej bo doszedl jeszcze resto szam. no i slabe eq. na nie.
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Sdjkfipogh Wto Lip 26, 2011 11:45 pm

Cos jakby altem zalatuje
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Yaro Sro Lip 27, 2011 12:05 am

Onamakolana napisał:wiekszosc heali wraca za raptem kilka dni w tym ja. nie widze sensu rekrutowac wiecej bo doszedl jeszcze resto szam. no i slabe eq. na nie.

Ja widzę sens, bo sorry ale problem z healami się powtarza średnio co 2 tygodnie.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Palladyna Sro Lip 27, 2011 8:49 am

Jak dla mnie mozna by go przyjac na okres probny, ostatnio widzieliscie co sie dzialo z healerami. A czy to alt czy nie... jak dla mnie to nie ma znaczenia, jak bedzie aktywny i nie bedzie robil zadnych problemow, to z mojej strony problemow tez nie bedzie Smile
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Asgan Sro Lip 27, 2011 9:54 am

tak napisze od serca Very Happy posiadam jeszcze 3 postacie wszystko 70 ale mogę nawet played wysłać w żadnej nie przekroczył 12 dni, na globcu tez miałem resto druta o ksywie Asgan i tez był mainem tylko mowie, grałem głównie pvp do niedawna dlatego takie eq.

Asgan
Gość


Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Escaper Sro Lip 27, 2011 11:43 am

Nie
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Histan Sro Lip 27, 2011 11:51 am

Jak dla mnie mozna przyjac na okres probny, zobaczy sie czy podola : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by miktor Sro Lip 27, 2011 12:28 pm

Przyjęty, zgłoś się po inva, dokończ wszelkie q na attu, bądź dziś online, to Ci je zrobimy.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Resto druid  Empty Re: Resto druid

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach