Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shadow Priest - podanie

5 posters

Go down

Shadow Priest - podanie Empty Shadow Priest - podanie

Pisanie by Torturer Pon Sie 15, 2011 2:47 pm

1. Nick w grze: Torturer
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 25 lat
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): dps
5. Screen ze statystykami i key bindami: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/703/wowscrnshot081511161953.jpg/"
6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Torturer"
7. Czy posiadasz shadow resi set?: Nie posiadam
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): -
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: T4 wszystkie, T5 tylko te, na których byłem Alar, Leo, Void, Lady Vashka
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: Od 19 do końca raidu. Nie jestem z tych osób co się szybko zniechęca, więc na moją obecność podczas raidu zawsze można liczyć. Jak się już coś zaczyna to się to kończy.
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Nie posiadam. Nie zacząłem jeszcze.
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: Obecnie jestem w Raiders of the storm, trochę atmosfera gildii mi nie odpowiada, poza tym kultura (słowna) podczas raidu pozostawia wiele do życzenia. Reszta postaci nie jest w żadnych gildiach.
13. Dlaczego Illuminati ?: Szczerze to spotkałem znajomego "Sillyho", z którym expiłem jeszcze lockiem (moją pierwszą postacią -pvp) i tak zaczęliśmy rozmowę, później zauważyłem, że jest w Illuminati. Od słowa do słowa efektem tej rozmowy jest to podanie.
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Mikrofon sprawny, muble, ts, vent - tak
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Jak najbardziej tak. Sam czytam sporo poradników, by zgłębić wiedzę postaci. Jestem otwarty na wszystkie sugestie.
16. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/828/wowscrnshot081511163123.jpg/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: No cóż, jeśli chodzi o sprzęt to nie zachwyca i na pewno nie będzie atutem przy moim podaniu, ale jeśli chodzi o ogarnięcie swojego zadania podczas raidu to z pewnością nie jestem słabym ogniwem, które powoduje wipe. Mam nadzieję, że znajdę miejsce u was i będę mógł zacząć raidować systematycznie wszystkich bossów jakich ofertuje świat wowa, a wy ze swojej strony mi to umożliwicie.

Pozdrawiam, Tort

Torturer
Gość


Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Palladyna Pon Sie 15, 2011 2:53 pm

poza tym kultura (słowna) podczas raidu pozostawia wiele do życzenia.
to chyba mnie na enrage nie slyszales ;p. Hmm eq nie najlepsze, attu nie masz, z tym raczej problemu by nie bylo. Narazie wstrzymam sie od glosu, poczekam az wypowie sie Silar i inni oficerowie.
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Silar Pon Sie 15, 2011 2:58 pm

No to tak :
1)wyskilowanie tailora i zrobienie feetow z chestem.
2) enchanty do zmiany.
3) opisz swoja rotacje i powiedz mi czy byl bys wstanie zmienic build (chyba ze juz go masz) pod vamipiric emberace i imp ve?
wstepnie jestem nastawiony neutralnie.
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Torturer Pon Sie 15, 2011 3:46 pm

Ok, już odpowiadam,
1)wyskilowanie tailora i zrobienie feetow z chestem.
Miałem małą zmianę profesji, więc dlatego teraz nie mam maxa, co do itemów z tailora to jestem na etapie matsów, bo 15 primali to tak z rękawa nie wyjmę. Wiadomo zmienię w pierwszej kolejności najgorszą rzecz. Najprawdopodobniej już w tym tyg. będzie pierwsza część.
2) enchanty do zmiany.
Mam gold na wszystkie enchanty ale nie mam itemów, na które mógłbym to założyć. Ciężko ładować 300g na item, który nie jest nawet na poziomie t4/5
3) opisz swoja rotacje i powiedz mi czy byl bys wstanie zmienic build (chyba ze juz go masz) pod vamipiric emberace i imp ve?
wstepnie jestem nastawiony neutralnie.
Rotacje wyje mi się, że mam podstawową. Zależy w jakim party jestem i czy wymaga dodatkowego heala właśnie z szadow emberence czy nie. Rotacja: VT->SW:P->MB->SW:D->MF. Taka jest z reguły ofc wiadomo jak jakiś resist wejdzie to powtarzam od punktu gdzie był resist. VE używam wtedy gdy widzę, że heal ma problemy, a ja mogę mu pomóc. Do VE dochodzi jeszcze sprawa aggro, ale jest ok. Co do zmiany buildu to jak najbardziej na tak, jak wstępnie sam robiłem builda to miałem ve + imp.ve wyskilowane.

Torturer
Gość


Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by miktor Pon Sie 15, 2011 3:53 pm

Za
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Palladyna Pon Sie 15, 2011 4:16 pm

Mnie tez sie podoba. Za
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Silar Wto Sie 16, 2011 4:21 am

wszystko ladnie pieknie ;] brac go
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Histan Wto Sie 16, 2011 8:12 am

Kolejna osoba w calosci do ubrania, bez zaczetego attu, kolejny sprej. Ja osobiscie jestem na NIE

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Shellowbee Wto Sie 16, 2011 11:08 am

Pizdan co ty wiesz o zabijaniu ? Ja rowniez jestem na TAK. Bateryjek nigdy dosc !!

Shellowbee

Liczba postów : 6
Join date : 11/07/2011

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by miktor Wto Sie 16, 2011 12:44 pm

Do tej pory były 2 bateryki, grające w krateczkę z powodów zapewne niezależnych od nich (o co pretensji nie mam, ale musze dbać o dostępność wszystkich klas).
Doszła trzecia - która jest jeszcze niewiadomą mimo wszystko.
Przeciwko czwartej nic nie mam specjalnie, co do ubierania i attu - priorytetem są dla nas raidy t6, attu i ubieranie jest na dalszym planie i to "nowi" muszą się wykazać cierpliwością i pilnować tego wszystkiego.
Torturera proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Torturer Wto Sie 16, 2011 1:02 pm

Ja ze swojej strony mogę jedynie zapewnić o swojej obecności podczas raidów. Nie dodałem w podaniu, w notce o mnie, że jestem świeżo po studiach i pracuje, jak tylko wrócę do domu zjem coś to mogę śmiało iść na raid(~19). Jak wcześniej zapisuje się na raid, że będę to będę na 100%. Rozumiem w pełni, że raidujecie t6 i ciężko będzie mi się dostać do pierwszego składu w szybkim tempie, ale mogę zapewnić, że wszystko zrobię by to nastąpiło jak najszybciej.
Swoją drogą zapoznałem z waszą historią padania poszczególnych bossów t5/6 to jest imponująca Smile
Uzbrajam się w cierpliwość Smile

Torturer
Gość


Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Histan Wto Sie 16, 2011 9:37 pm

Dopiero co przyjelismy spreja, ktory jest na podobnym poziomie do Ciebie jezeli chodzi o eq, a 2 na raz ubrac jest ciezko. Po dluzszym zastanowieniu jestem zmuszony Odrzucic Twoje podanie. Tak chyba bedzie lepiej dla Ciebie, jezeli mialbys byc ciagle na rezerwie, bo nie znalazlo by sie miejsce w raidzie dla 3-4 Spreja. Moze w przyszlosci sie uda : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Shadow Priest - podanie Empty Re: Shadow Priest - podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach