Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie - holy priest

+3
Yaro
miktor
Histan
7 posters

Go down

podanie - holy priest Empty podanie - holy priest

Pisanie by Corneliu Czw Sie 18, 2011 7:43 pm

1. Nick w grze: Cornelius

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 19

4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): heal

5. Screen ze statystykami i key bindami: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/853/aaafga.jpg/"

6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Cornelius"

7. Czy posiadasz shadow resi set?: Niestety nie.

8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): ---

9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Gram w WoW-a od moze 2-3 lat, zaczynalem na DoF, pozniej HG. Pozniej znudzenie, kilka funserwerow, przerwa od WoWa i ostatnio wrocilem. Jesli chodzi o doswiadczenie to na HG polozylem wszystkie bossy T4 i T5 oprocz Kaela (T6 ma funach nie licze, jako ze bossy mozna bylo w 3 osoby polozyc). Poza tym znam taktyki rowniez na T6, wiekszosc walk z bossami T6 widzialem z monitora kumpla.

10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: 18.00 - 2.00

11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Attu na MH nie posiadam - brakuje mi Kaela. Na BT utknalem natomiast na Fathomie.

12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: Ostatnia byla MJacksonWasBackpedaller, jesli sie nie myle - zostalem wyrzucony po prawie polrocznej nieobecnosci. Wczesniej przewijalem sie przez malo istotne gildie, ktorych nazw niestety nie pamietam - zapewne gildie te juz nie istnieja.

13. Dlaczego Illuminati ?: Szukam gildi, w ktorej bede mogl rozwinac postac i jednoczesnie dac cos od siebie. Po przeanalizowaniu progressu i aktywnosci poszczegolnych gildi PvE wybor padl wlasnie na Was Smile

14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Nasluchiwalem do tej pory na TS (brak mikrofonu Razz). Mumble moge w kazdej chwili zainstalowac, a mikrofon moge dokupic przy najblizszej okazji, jesli posiadanie go jest konieczne.

15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Jak najbardziej. CL jako osoba bardziej doswiadczona z pewnoscia moglby mnie wiele nauczyc, a wdzieczny bede kazdej sugestii Smile

16. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/687/90868416.jpg/"

17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Jestem Łukasz, swiezo upieczony student politologi na UG. Przez matury i wakacje mialem dluzsza przerwe od WoW-a, jednak zdecydowalem sie powrocic i dolaczyc do Was. Wczesniej gralem glownie PvP, stad male braki w secie PvE zastapione vindicatorami, na co z pewnoscia zwrocicie uwage. Poza WoW-em interesuja mnie ksiazki fantasy, gra na pianinie i majsterkowanie. Przez wakacje zaczalem rowniez biegac, by zachowac sprawnosc przez caly okres miedzy maturami a studiami Wink

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Smile

Corneliu
Gość


Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Histan Czw Sie 18, 2011 10:00 pm

Niby przydalby nam sie holy priest, ale: Grasz od poczatku powstania HG, a Twoja postac jest na bardzo slabym poziomie, slaby gear (praktycznie cale eq do zmiany, moglbys chociaz zrobic pasek z tailora ale go nie masz... + cos za bojki, a u Ciebie 0 ), Brak attu, Brak doswiadczenia jezeli chodzi o bossy t6. Czeste przerwy w grze, stad wnioskuje ze Twoja aktywnosc byla i bedzie znikoma. + za ladne napisanie podania, ale i tak ogolnie jestem na NIE. No chyba, ze sie jakos ladnie wybronisz.

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by miktor Czw Sie 18, 2011 10:12 pm

Czekam Smile
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Corneliu Czw Sie 18, 2011 10:21 pm

Pisalem juz czym spowodowana byla nieobecnosc, teraz postanowilem wrocic na dobre. Nie widze wiec problemu, zeby uzupelnic rzeczy z profek i za bojki, jakby spiac posladki to do konca tygodnia mialbym wszystko, czego za bojki brak. Doswiadczenie w T6 jak sam przyznalem opiera sie jedynie na teorii i obserwacjach, ale szybko sie ucze i z pewnoscia w ekspresowym tempie opanowalbym tajniki walki z kazdym kolejnym bossem w praktyce. Dodam jeszcze, ze nie naleze do tych osob, ktore wywoluja wipe przez nieumiejetnosc walki z danym bossem czy po prostu brak ogrania, a niejednokrotnie widzialem takie osoby w czasie, gdy kumpel wipowal na swojej postaci na T6.

No ale ale. Decyzji nie moge za Was podjac, wiec jesli jest jeszcze cos co powinienem poprawic, by moje podanie zostalo pozytywnie rozpatrzone, to rad bylbym dowiedziec sie co dokladnie. Im szybciej nadrobie zaleglosci, tym szybciej bedziecie mieli jasna sytuacje Smile Kazda decyzje jednak uszanuje, ale jesli bedzie ona pozytywna to mam nadzieje szybko Was przekonac, ze mimo poczatkowych brakow w gearze oraz doswiadczeniu T6 okazac sie moge dobrą inwestycja dla calej gildi Wink

Corneliu
Gość


Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by miktor Czw Sie 18, 2011 11:08 pm

Hm...imo, jeśli byś się spiał - pokazał, że Ci zależy i uzupełnił ten gear, to możliwe że bylaby szansa wziąć cię jeszcze na tym ID na t5 po tym jak skończymy t6.
Tyle, że
a)Uzupełnienie gearu
b)Questy na attu

Innymi słowy - musiałbyś do nas przyjść już w pełni dopracowany ze swojej strony.

Niech się jeszcze inni wypowiedzą.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Yaro Czw Sie 18, 2011 11:13 pm

Chopoki wiem, że mam bana i już nic nie znaczę, jednak chciałbym swoje zdanie wtrącić. Widać chęć dołączenia do gildii, spokojne podejście, ładne podanie, estetyka in plus. Ogólnie mówiąc ma tymczasowe parcie na raidy co można okresem próbnym zweryfikować. Dajcie mu szansę wykazania się i pokazania potencjału, który jest lub go nie ma.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by miktor Czw Sie 18, 2011 11:30 pm

Oj zdejmą Ci mam nadzieję!
Cierpliwie czekam zresztą na rozwój sytuacji.
I w sumie zgadzam się z tobą, ale niech dopracuje to co jest w stanie.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Onamakolana Pią Sie 19, 2011 3:16 am

przeciez on ledwie t4 ma. z 1600 bh ja sie zastanawialem czy isc juz na hero a nie myslalem o guild t6. zastanowcie sie czy chcecie przyjmowac ludzi calkowicie do ubrania (tylko neck i trinkiet ok, reszta do wymiany). Wstrzymajcie sie z rekrutacja preji do konca wakacji. Jest nas sporo i wydaje mi się, ze zaczna sie tłoki bo juz ostatnio kilku zostalo przyjetych.

jestem katygorycznie na NIE.
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Escaper Pią Sie 19, 2011 8:24 am

A ja bym zrobił tak, masz miesiąc(albo krócej) żeby ubrać się full za boje i 2x t4. Będzie można prześledzić twoją aktywność i wtedy porozmawiać.
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Histan Pią Sie 19, 2011 12:07 pm

Powiedz jeszcze czy to jest Twoja pierwsza i jedyna postac na HG, moze masz/miales postaci na innych kontach?

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Corneliu Pią Sie 19, 2011 3:04 pm

Zaczynalem na HG shamanem (na 70 rowniez heal), ale krotko po wbiciu 70 lvl dostalem bana za multiacc z winy mlodszego brata. Czasem logowalem sie na koncie wspomnianego juz kumpla, ale poza tym nie mam dostepu do innych kont na HG.

Jesli zas o gear chodzi to uzupelnilem czesc brakow (brakujacy enchant, item za bojki i pasek z tailora), aktualnie dobilem 1850 BSH unbuffed. W porownaniu do statow na screenie (1680 bsh) mysle, ze roznica jest warta zauwazenia Wink

Corneliu
Gość


Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Histan Pią Sie 19, 2011 4:22 pm

Skladajac podanie do gildii t6 powinienes juz miec te "minimum" gearu pve(czyt. itemy z tailora + bojki + ew. enchanty), wiec zaszczytow za to co napisales wyzej nie zbierzesz. Mnie osobiscie do siebie niestety nie przekonales. Nadal jestem na NIE. Moze reszta oficerki bedzie innego zdania i dadza Ci szanse : ) Musisz czekac na ostateczna odpowiedz.

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Ciacho Pią Sie 19, 2011 8:39 pm

jestem na tak

Ciacho

Liczba postów : 52
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Sdjkfipogh Pią Sie 19, 2011 8:53 pm

Itemki i tak szybko by nadrobil na glupim MH
Gorzej z doswiadczeniem, ale moim zdaniem i tak tragedii nie ma.

My nie mamy nic do stracenia(chyba ze to alt Laughing ) wiec ja bym byl jednak bardziej na tak
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by miktor Pią Sie 19, 2011 10:04 pm

Po dyskusji w szerszym gronie:
Niestety dla Ciebie (być może też dla nas), ale jestem zmuszony Ci odmówić i odrzucić podanie.
Mam niestety - dla Ciebie, w tej chwili kolejkę osób do ubrania.Nie mogę się rozdrabniać i ubierać każdego po trochu bo potrwa to zbyt długo - ja zaś chcę tych ludzi wprowadzić w pełen cykl raidowania najszybciej jak to tylko możliwe.
Być może w przyszłości - kiedy już tych ludzi poubieram, Ty zaś zdobędziesz lepsze eq i wciąż będziesz chciał dołączyć - będziemy mogli podjąć inną decyzję.
Pomimo dobrego wrażenia i starań jesteśmy zmuszeni odrzucić podanie.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

podanie - holy priest Empty Re: podanie - holy priest

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach