Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie - Silly ho - shaman - resto

3 posters

Go down

podanie - Silly ho -  shaman - resto Empty podanie - Silly ho - shaman - resto

Pisanie by Silly Ho Czw Maj 19, 2011 10:54 pm

1.Nick w grze: Sillyho
2. Imię: Jarek
3. Wiek:30
4. Klasa postaci, oraz rola w rajdze: leczyc na tyle skutecznie, żeby reszta grupy nie zapaskudzila sobie zbroi i oczywiscie totki, totki i jeszcze raz totki.
5. Screen ze statystykami i key bindami: [klik 1]
6. Link do armory: [klik 2]
7. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: W wowa gram ok. 3 lat.
Helground jest 4 serwerem priv na którym gram wraz ze znajomymi.
Co do taktyk związanych z bossami, te które znam to (dotyczace hellgrounda):
- Gruul's Lair - cale
- Serpentshrine Cavern - całe za wyjątkiem Hydrossa i Lurkera
- Tempest Keep : The Eye - cale
- Mount Hyjal – cale (choc na HG zabrakło jak dotąd ubicia last bossa)
- Black Temple - 3/9

Dodatkowo: naxxa i część inst z wyspy.

8. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny: trochę z rana: 1-3h i popołudniu 18-23. Po 24 moja aktywność lekko spada.
9. Czy posiadasz attu na MH i BT: tak i tak
10. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: z liczących się gildi które coś osiągnęły w pve należy wymienić: Unity, Betrayers. Powody opuszczenia – różnice poglądów w wybranych kwestiach pomiędzy mną a częścią kierownictwa.
11. Dlaczego Illuminati ?: Potrzebujecie heala a ja nim jestem, znajomy gra u was a ja mam nadzieje z nim grac, chęć dalszego „progresowania” instancji rajdowych i rozwoju swojej postaci.
12. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: oczywiście
13. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: zależy od stopnia ingerencji w moja postać. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju rady związane z usprawnieniem działania swojej postaci. Jeśli chodzi o zmianę specjalizacji... szaman jest dobry w healaniu. Pytanie wymaga doprecyzowania.
14. Screen z panelu logowania: [klik 3]
15. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Małopolanin. W ciągu roku, w czasie wolnym lubię pograć w MMO, w wakacje pożeglować. Ex-student cierpiący obecnie na nadmiar wolnego czasu. Nie pogardzę dobra książka czy partia szachów przy piwie.

Silly Ho
Gość


Powrót do góry Go down

podanie - Silly ho -  shaman - resto Empty Re: podanie - Silly ho - shaman - resto

Pisanie by Sdjkfipogh Czw Maj 19, 2011 11:24 pm

Bardzo fajnie napisane podanie, statystyki rowniez wporzadku no i poszukujemy resto shamana Smile Wszystko gra
Powiedz mi jeszcze kto jest tym Twoim znajomym w naszej gildii ?
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

podanie - Silly ho -  shaman - resto Empty Re: podanie - Silly ho - shaman - resto

Pisanie by Yaro Czw Maj 19, 2011 11:33 pm

Jeżeli zadbasz o to żebym nie padał na RoSie to masz moje błogosławieństwo Very Happy. Tak poważnie to, o ile moje zdanie się liczy, powinien iść instant inv do gildii.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

podanie - Silly ho -  shaman - resto Empty re.

Pisanie by Silly Ho Pią Maj 20, 2011 9:54 am

1)Zauważyłem że armory podaje staty wymieszane z setem pvp. Jeśli jednak widzicie te z 2075 bsh to są te właściwe.
2)Z osób należących do waszej gildii znam Wredna aka. Ektoplazma.
3)Moje oczekiwania względem gildii:
- wystawienia przynajmniej 2-3 rajdów w tygodniu (poprzednia gildia miała ostatnio z tym problem)
- jasnego i przejrzystego systemu rozdawania lootu
- kultury ze strony pozostałych graczy
- możliwości ubrania z czasem alta w t5

Silly Ho
Gość


Powrót do góry Go down

podanie - Silly ho -  shaman - resto Empty Re: podanie - Silly ho - shaman - resto

Pisanie by uszozor Pią Maj 20, 2011 6:26 pm

Potrzebujemy Shamana w resto.
Podanie ładnie napisane, przejrzyście, wida,że dojrzały osobnik pisał.

Na TAK.


uszozor

Liczba postów : 82
Join date : 20/04/2011
Age : 40
Skąd : Borowa/Mielec

Powrót do góry Go down

podanie - Silly ho -  shaman - resto Empty Re: podanie - Silly ho - shaman - resto

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach