Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie - Rogue

Go down

Podanie - Rogue Empty Podanie - Rogue

Pisanie by Waleczne Pon Maj 30, 2011 1:42 pm

1. Nick w grze: Waleczne
2. Imię: Maciek
3. Wiek: 16
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): mDPS
5. Screen ze statystykami i key bindami:
6. Link do armory:
7. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Zacząłem od TBC poznałem niektóre pre dla funu , całe Kara , ML , GL , Całe SSC oprócz Lurkera (zbugowany) , Całe TK , Całe MH , Całe BT oprócz Illidana .
8. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: 18-22,23
9. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Oba Attu zaliczone
10. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:
Aftermath - Gildia rozbitków z Unity , dołączyłem z powodu kilku znajomych którzy tam byli , niestety miałem przerwę w grze (zgłoszoną) od połowy kwietnia do czerwca , jednak mimo zgłoszenia zostałem wydalony z gildii.
Unity - Bardzo fajna gildia , dołączyłem do niej w grudniu razem z członkami Perfect Insanity (fuzja) , przez wiele miesięcy wszystko szło dobrze , każdy był z niej zadowolony , jednak podczas mojej nieobecności administracja gildii zdecydowała , że z powodu braku ludzi na raidy i "olewania" rozwiązują gildię.

11. Dlaczego Illuminati ?: Dobry progress gildii , fajne godziny raidów , fajni ludzie : Mikas , Verdisha , Buczer , Luigipl , Aldhil , Virror , Begreezen , Pytons
12. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Tak , Tak
13. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Oczywiście. CL to CL Smile
14. Screen z panelu logowania:
15. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Jestem osobą która łatwo się nie poddaje , osobą z poczuciem humoru , kiedy byłem GL nie lubiłem i starałem się unikać wydzierania się na kogoś , nie lubiłem karać. Wiem że duża część ma mnie za osobę która zmienia gildie , która będzie starać się wydrzeć ludzi od innych żeby po raz n-ty złożyć nową gildię . Otóż tak nie jest. Po fuzji PI i Unity byłem zadowolony , jak zresztą 90 % osób które przeszła, z nowej współpracy. I od tam tej pory postanowiłem , że już nigdy , nigdy nie popełnie błedu młodości , żeby znowu bawić się w GL'a. Teraz będziecie się pewnie śmiać ale zdanie jako dobrym GL wyrobiłem sobie w Metinie 2 :-D . Tym którzy nie wiedzą o co tam chodzi powiem że był tam ranking gildii i z 650 miejsca , weszłem na TOP5. I to przez to czułem się pewnie taki zuchwały... Więc proszę , niektórzy mnie na prawdę dobrze znają i mogą powiedzieć jaki jestem jako człowiek i jako gracz. Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojego podania.

Waleczne
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie - Rogue Empty Re: Podanie - Rogue

Pisanie by Waleczne Pon Maj 30, 2011 1:46 pm

Przepraszam ale coś się stało z linkami
Screen postaci : [code]https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/199/wowscrnshot052811143634.jpg/
Screen panelu logowania : [code]https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/36/wowscrnshot052811143700.jpg/

Waleczne
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie - Rogue Empty Re: Podanie - Rogue

Pisanie by Palladyna Pon Maj 30, 2011 1:54 pm

Odrzucone full rogali
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Podanie - Rogue Empty Re: Podanie - Rogue

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach