Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warior arms

2 posters

Go down

Warior arms Empty Warior arms

Pisanie by Kamil Pią Cze 03, 2011 8:28 pm

1. Nick w grze: Kamiil
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 23
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Dranei Warior, DPS Arms
5. Screen ze statystykami i key bindami:
6. Link do armory:
7. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Co tu się chwalić, znam all taktyki na TBC, Wotlk, i all dostepne na CATA
8. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: Mój czas gry ostatnimi czasy jest ograniczony pracą co drugi dzień pracuję na 12 godz więc parę razy w tyg. jestem dostępny po godz 20 i mogę siedzieć ile wlezie, jeśli danego dnia nie rajduje jestem dostępny od rana do bardzo późna.
9. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: posiadam oba
10. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:
1. Grubasy z Amsterdamu ;P
2. Zwh
3. Genesis
4. New Deal
powody wyjść chcę pozostawię dla siebie, mam nadzieję, że zostanie to uszanowane
11. Dlaczego Illuminati ?: z tego co wiem rajdujecie wszystko i nie macie problemu ze złożeniem rajdu, główny powód to właśnie fakt, że uwielbiam grać i lubię czas poświęcony na grę spędzić rajdując.
12. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak
13. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: myśle, że tak
14. Screen z panelu logowania:
15. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Hmm nie lubię pisać o sobie wolałbym aby mnie inni oceniali.

Kamil
Gość


Powrót do góry Go down

Warior arms Empty

Pisanie by Kamil Pią Cze 03, 2011 8:35 pm

imageshack.us/photo/my-images/819/wowscrnshot060311222130.jpg/ - Link do do okna logowania postaci
armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Kamiil - link do armory
z http nie chciały mi linki w podaniu działać Razz podaje tutaj.

Kamil
Gość


Powrót do góry Go down

Warior arms Empty Re: Warior arms

Pisanie by Ciacho Pią Cze 03, 2011 9:39 pm

Kamil pamietam cie z Zwh jeszcze i pamietam ze jestes spoko ale niestety warkow dps-ow mamy 3 aktywnych w tej chwili i sa oni codziennie czekajac na slota wiec dobieranie kolejnego bylo by zlym wyborem.

Ciacho

Liczba postów : 52
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Warior arms Empty

Pisanie by Kamil Pią Cze 03, 2011 9:42 pm

oki Smile

Kamil
Gość


Powrót do góry Go down

Warior arms Empty Re: Warior arms

Pisanie by Sdjkfipogh Pią Cze 03, 2011 9:44 pm

Ehhh podan od takich graczy jak Ty nie mozna odrzucac ... Ale niestety obawiam sie, ze w naszej gildii na dzien dzisiejszy miejsca dla Ciebie nie ma. Jak narazie wsrod warriorow dpsow atmosfera jest napieta jak baranie jaja, musza dzien w dzien tluc sie o slota. Teraz dodatkowo jesli im dojdzie kolejny warek to obawiam sie, ze ktorys z nich poprostu bedzie musial opuscic gildie. Dlatego tez jestem na NIE

Troche sie spozniles Kamil
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warior arms Empty Re: Warior arms

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach