Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Smashyou - warrior arms

5 posters

Go down

Smashyou - warrior arms Empty Smashyou - warrior arms

Pisanie by radoni0 Pon Paź 10, 2011 12:45 pm

1. Nick w grze: Smashyou
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 21
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Dps, warek arms
5. Screen ze statystykami i key bindami: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/13/uiso.jpg/
6. Link do armory: http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Smashyou
7. Screen z panelu logowania: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/641/panelwk.jpg/
8. Czy posiadasz shadow resi set?: Posiadam
9. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): nie
10. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Tak, oba
11. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Znam wszystkie taktyki do RoSa
12. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: przeważnie od 19 ale to zależy jaki mam plan zajęć i jak mi praca wypada
13. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: Ostatnio byłem w Untouchables , ale gildia rozpadła się
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami?: jasne
16. Dlaczego Illuminati ?: Ponieważ szukam gildii która podchodzi poważnie do radiów, gdzie panuje dyscyplina.
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Siema, jestem dosyć doświadczonym graczem, gram od poczatku beta testów PRE TBC, co do mojej postaci to pewnie bedizecie narzekać że jest ona s3, natomiast jeżeli nigdy nie graliscie PVE z warkiem Arms s3 to nie zrozumiecie, w s3 robie DPS taki jak warrior Arms w 2-3 czesciach t6, co do samego t6, to cierpliwie zbieralem swoje DKP w poprzedniej gildii aby je zdobyć , ale niestety gdy juz mialem potrzebną ilość, gildia sie rozpadła, istny dramat.
Co do mojej osobowości, to jest osoba która lubie sie dużo śmiać, czasami latwo sie denerwuje, ale przechodzi mi po 5 minutach ;p

Co do buildu to aktualnie jest to pvp, gdyż nie raiduje w tym momencie niczego, natomiast w pve gram w buildzie pod Sweeping strikes i z ulepszonym Slamem

Pewnie pojawią się argumenty że mam s3 więc będę olewał raidy, śmiało możecie to sprawdzić , jest takie coś jak okres próbny, ja oczekuje jedynie tego że w weekendy bede miał możliwość pogrania tego PVP, ponieważ jest to również część gry .
Pozdro

radoni0

Liczba postów : 3
Join date : 10/10/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by Histan Pon Paź 10, 2011 1:38 pm

Ja jestem na TAK

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by ossa Pon Paź 10, 2011 1:57 pm

Masz sworda s3, a używasz macki do pve:? Druga sprawa pvp możesz grać nawet codziennie, tylko licz się z tym, że o godzinie 19:30 powinieneś być gotowy na rajd. W weekendy też rajdujemy, więc jeżeli pogodzisz pve z pvp to jestem na tak.
PS Tylko nawet nie próbuj tworzyć buildu jednocześnie do pvp i pve Very Happy
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by radoni0 Pon Paź 10, 2011 1:58 pm

nie no napisalem w podaniu ze akutalnie mam build akurat pod macke ;p a co do buildu to wiadome Very Happy

radoni0

Liczba postów : 3
Join date : 10/10/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by Escaper Pon Paź 10, 2011 2:20 pm

Wziąć go na BT na jakiegoś nuke bossa i niech pokaże co potrafi.
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by Histan Pon Paź 10, 2011 4:14 pm

W rozmowie na /w powiedziales ze masz jakiegos Priesta holy i shadow. Jaki jest nick tej postaci ?

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by radoni0 Pon Paź 10, 2011 4:44 pm

RybusPL i Sooly

radoni0

Liczba postów : 3
Join date : 10/10/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by miktor Pon Paź 10, 2011 4:54 pm

Mnie tam w sumie nie przeszkadza, o ile to będzie PVE bo jeśli wyczuję choć odrobinę pociągu do przełożenia PVP nad PVE to podziękuję, parę osób gra u nas namiętnie PVP ale w rozsądnych ilościach/godzinach - do tego się nie wtrącam.
Także, jeśli zamierzasz nap...tym wariorem aż nam się portki będą trzęsły (a zapewniam Cię, że zmierzyć masz się tu z kim) to byłbym na tak.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by Histan Pon Paź 10, 2011 5:04 pm

W takim razie Przyjety

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Smashyou - warrior arms Empty Re: Smashyou - warrior arms

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach