Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie shama resto

+6
Johnny
Histan
Yaro
Silar
miktor
Palladyna
10 posters

Go down

Podanie shama resto Empty Podanie shama resto

Pisanie by Firecros Sob Cze 11, 2011 6:38 pm

1. Nick w grze: Toroko
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 15 lat
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Shaman Resto
5. Screen ze statystykami i key bindami:
6. Link do armory:
7. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: PRZEPRASZAM ŻE TAK DUŻO NAPISZĘ LECZ CHCĘ PODAĆ CAŁE DOŚWIADCZENIE ZWIĄZANE Z WOWEM, PONIEWAŻ TO JEST WYMAGANE W PYTANIU: Gram w wowa ponad 4 lata ( Moim pierwszym serwerem był TBR grałem na nim gdy był na nim Patch pre TBC [classic]. Drugim serwem był Exodus, grałem na nim blisko 2 lata, przez cały czas kiedy ja grałem serwer stał na TBC, na nim zacząłem grać i uczyć się gry na TBC, większość czasu poświęciłem na grę PVE, lecz gdy zdobyłem naprawdę dużo w PVE [ 3/8 T6 oraz 2/5 t5, reszty ekwipunku nie będę wymieniał, ponieważ sam nie powiem dokładnie które dodatki nosiłem lecz set pamiętam ] przerzuciłem się na PVP, grałem no kilka miesięcy, nie chce precyzować, ponieważ dokładnie nie pamiętam ile dokładnie czasu poświęciłem wtedy na tamtym serwie na pvp, i także zdobyłem full czyli full set s4 i po tych dwóch moich okresach gry na tym serwerze, serwer zaczął upadać, z powodu coraz mniejszej ilości ludzi. I dlatego po pewnym czasie skończyłem z grą na tym serwerze i przerzuciłem się na APO, był to fun pvp, zagrałem tam może 3-4 miechy zdobyłem full pvp oraz top1. w 2on2 lecz był to mój błąd wchodząc na ten serwer, ponieważ był to fun ze sporymi ratami, i straciłem 3-4 miechy. I gdy skończyłem z grą na APO, poszedłem na serwer JARGAMES który był na patchu 3.3.5 a, i niestety był to także fun, na którym straciłem kilka miesięcy, nie za dobrze mi szło na woltku dlatego wróciłem na TBC, a dokładniej właśnie na HG na którym obecnie gram od krótkiego czasu, lecz szybko idzie mi ubieranie się. Na tym serwerze zamierzam grać only pve. Gdyby były jakieś wątpliwości do mojego doświadczenia, mogę podesłać SS'y z gry na tych serwach które podałem.
Taktyki : Ogólnie taktyk nie pamiętam dobrze, w dodatku nie wszystkie były takie same jak na HG, ponieważ nie wszystkie bossy działały poprawnie jak na GLOBIE. Lecz nabyć informacji o taktykach, jest to kwestia czasu siedzenia przy internecie bądź porozmawiania na kanale głosowym z członkami Gildii.
8. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: 17:00 - 02:00 ( lecz przeważnie mogę wejść w każdej chwili na wowa gdy jestem w domu, wystarczy telefon i zadzwonić )
9. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Nie posiadam Attu na MH ani BT. ( na MH jeszcze nie zrobiłem Waszki oraz Kaela więc nie mam wgl. nic póki co )
10. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: 1. Peacemaker - Gildia była na poziomie t4, progress t5, opuściłem ją z pewnych problemów osobistych nie chce o tym pisać na forum, jeżeli będzie potrzeba wyjaśnienia tego, to jedynie mogę porozmawiać na whisper.
11. Dlaczego Illuminati ?: Ponieważ słyszałem iż, gildia ma ogólnie rekrutacje off, lecz są sloty dla shamanów resto, oraz gildia jest na wysokim poziomie, oraz jest miła atmosfera.
12. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Posiadam obie wymienione rzeczy w pytaniu.
13. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Oczywiście, hierarchia musi być zachowana, aby był porządek między wszystkim członkami gildii
14. Screen z panelu logowania:
15. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Jak już wspomniałem mam 15 lat i nazywam się Piotrek, bardzo lubię uprawiać sport, poświęcam na niego sporo czasu, lecz większość wolnego czasu poświęcam na wspólną zabawę w wowie z innymi graczami ;] Ogólnie: łatwo się nie poddaje i jestem sumienny.

Firecros
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Podanie shama resto

Pisanie by Firecros Sob Cze 11, 2011 6:47 pm

Przepraszam źle umieściłem linki w podaniu i dlatego nie ma ich tam ;/ dlatego piszę drugi post z linkami

5. Screen ze statystykami i key bindami:"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/402/wowscrnshot060211214614.jpg/" Skile są w dziwnym ułożeniu, ponieważ jest to ułożenie pod pvp, a pod pve celowego ułożenia nie potrzebuję, dlatego iż korzystam z healbota.
6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Toroko"
14. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/818/wowscrnshot061111200816.jpg/"

Firecros
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Palladyna Sob Cze 11, 2011 7:27 pm

aktualnie jestem na Tak podanie bardzo fajnie napisne, ale poczekam jeszcze na wypowiedz innych
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by miktor Sob Cze 11, 2011 7:29 pm

"oraz jest miła atmosfera.", zwłaszcza w czasie koncertów na mumblu.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Silar Sob Cze 11, 2011 7:32 pm

Moim skromnym zdaniem, 4 resto sham w gildi jest zbedny, wredny jest na wszystkich raidach, buczer i sillyho tez raiduja, z next rshamem beda mieli tlok przed raidami i bedzie kicha jak u lockow czy innych klas.
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Yaro Sob Cze 11, 2011 7:39 pm

Ostatnio brakowało healów, idą wakacje więc mogą być poroblemy z online, a konkurencja się każdemu przyda. Jak dla mnie TAK.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Ektoplaz Sob Cze 11, 2011 7:41 pm

Jak najbardziej na TAK, przynajmniej na okres próbny.

Ektoplaz
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Histan Sob Cze 11, 2011 8:10 pm

Jezeli masz checi i czas do wspolnego raidowania to jestem jak najbardziej na TAK Rsham w gildii by sie przydal. Jestem za przyjeciem na okres probny. Jedyne do czego mozna miec zastrzezenia to Twoj mlody wiek... Czy aby nie bedzie z tym problemu.

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Palladyna Sob Cze 11, 2011 8:11 pm

Przyjety na okres probny, zglos sie po inva do oficerow
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Johnny Sob Cze 11, 2011 8:55 pm

brak attu na mh/bt, patrzac na armory gear tez nie jest nie wiadomo jaki. Dziwi mnie troche wasza decyzja

Johnny

Liczba postów : 11
Join date : 27/05/2011

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Sdjkfipogh Sob Cze 11, 2011 10:58 pm

Troche nie pasuje do naszej sredniej wiekowej wiec tez mnie dziwi tak szybkie rozpatrzenie podania.
Nie wiem tez kto Ci naopowiadal ze panuje u nas mila atmosfera Very Happy

No ale jesli ma pomoc przetrwac wakacje i nie bedzie plakal jezeli nie zalapie sie na raid to ok

Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Acim Nie Cze 12, 2011 8:11 am

Tu jest Zaye! O jakiej atmosferze wy mówicie? Very Happy

Acim

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2011

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Escaper Nie Cze 12, 2011 8:28 am

Wczorajsza atmosfera była świetna, one man show ftw !
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by zaye Nie Cze 12, 2011 8:39 am

Acim napisał:Tu jest Zaye! O jakiej atmosferze wy mówicie? Very Happy

HAHAHA Dawno się tak NIEuśmiałem...
zaye
zaye

Liczba postów : 22
Join date : 23/05/2011
Age : 34

Powrót do góry Go down

Podanie shama resto Empty Re: Podanie shama resto

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach