Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie

4 posters

Go down

podanie Empty podanie

Pisanie by vadrak Sro Lip 13, 2011 7:37 pm

1. Nick w grze: Vadrak
2. Imię: Radek
3. Wiek: 18
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): rogue/dps
5. Screen ze statystykami i key bindami:
6. Link do armory:
7. Czy posiadasz shadow resi set?: nie
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): nie natomiast posiadam ponad 100 bojek wiec nie ma problemu z kupnem jakby co.
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: w wowa gram na tym serwerze ponad rok. Z bosami T6 nie miałem doczynienia lecz orientuje się w taktykach. Na wiekszosci bosach T5 byłem
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:odpowiadaja mi godziny wieczorne od 20+
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?:nie zwracałem na to wczesniej uwagi wiec mozna powiedziec ze jestem w fazie początkowej.
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: Byłem tylko w gildii addiction ,która sie rozpadła i to był powód jej opuszczenia
13. Dlaczego Illuminati ?: wiele osob mowi ze macie fajna atmosfere i wmiare mozliwosci pomagacie ludzią.
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak. posiadam
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: jak najbardziej jestem otwarty na wszelkie wskazowki.
16. Screen z panelu logowania:
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie:Po wakacjach bede w klasie 3 Lo . W wolnym czasie pogrywam w wowa .Posiadam gospodarstwo co tez nie pozwala mi na 100 % obecnosc .

"https://2img.net/r/ihimg/f/839/wowscrnshot071311211528.jpg/"
"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Vadrak"

vadrak
Gość


Powrót do góry Go down

podanie Empty Re: podanie

Pisanie by Escaper Sro Lip 13, 2011 7:53 pm

Brak attu, słaby gear, brak czytania ze zrozumieniem. Od 20+ a raidy czasem od 19.
Rogali dość. Jestem na nie
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

podanie Empty Re: podanie

Pisanie by miktor Sro Lip 13, 2011 8:13 pm

Fire resi set dotyczył tylko tanków Wink.
Niestety dla kolegi - ale nie mamy w tej chwili zapotrzebowania na rogali w gildii (mamy raidujących), wstępnie na nie ale niech inni się jeszcze wypowiedzą.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

podanie Empty Re: podanie

Pisanie by Histan Sro Lip 13, 2011 9:34 pm

Móglbym napisać to samo co Escaper + masz bardzo bardzo malo Hit rata, zdecydownie za malo. Krotko mowiac:
Jestem na NIE

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

podanie Empty Re: podanie

Pisanie by Palladyna Czw Lip 14, 2011 1:19 pm

Nie ma to jak kopiowac podanie od poprzednika. Odrzucone
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

podanie Empty Re: podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach