Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

hunter BM

+9
darkscyther
MATHAYUS
miktor
Histan
wallan
Onamakolana
Palladyna
Yaro
uszozor
13 posters

Go down

hunter BM Empty hunter BM

Pisanie by Justyna Pią Lip 15, 2011 2:28 pm

1. Nick w grze: Justyna
2. Imię: Justyna
3. Wiek: 23
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): dps
5. Screen ze statystykami i key bindami: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/717/wowscrnshot062711190333.jpg/"
6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Justyna"
7. Czy posiadasz shadow resi set?: tak
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): --
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: znam taktyki na wszystkie dostępne bossy
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: w ciągu dnia jestem aktywna różnie, na rajdy loguje praktycznie codziennie.
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: posiadam kompletne
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: new deal - rozpad
13. Dlaczego Illuminati ?: Hmm...większość osób z Illiminati zna mnie jeszcze z ZWH. Zdaję sobie sprawę, że macie różne zdania na mój temat i nie zawsze są one pohlebne. Sądziłam, że ND nigdy się nie rozpadnie i nie będę musiała szukać innej gildii, ale jednak. Illuminat dlatego, że znam wiele osób od Was, do tego dołączył do Was mój najlepszy kolega. Pewnie moje podanie zaskoczy większość z Was...ale dlaczego nie. Znaliście mnie z czasów mojej nauki gry w wowa, trochę się pozmieniało.
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: tak
16. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/194/wowscrnshot062711190412.jpg/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Pracuję "u siebie" także mogę dostosować się do godzin rajdowych, poza tym nolifie, z czego z resztą mnie znacie:)

Mam nadzieje, że prawie po roku od wyjścia od Was jest szansa, że będę mogła spokojnie sobie z Wami porajdować bez napinek i "wyciągania starych brudów". Pozdrawiam!

Justyna
Gość


Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by uszozor Pią Lip 15, 2011 2:39 pm

Jestem ZA

uszozor

Liczba postów : 82
Join date : 20/04/2011
Age : 40
Skąd : Borowa/Mielec

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Yaro Pią Lip 15, 2011 2:44 pm

ZA. Od razu info dla tych, którzy będą narzekać, że nie: to jest kurwa tylko gra, a lepszego huntera i tak aktywnego na obecną chwilę nie znajdziemy.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Palladyna Pią Lip 15, 2011 2:50 pm

Jestem jak najbardziej na ZA, no ale musimy poczekac jeszcze na wypowiedz innych.
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Onamakolana Pią Lip 15, 2011 3:00 pm

Jak najbardziej ZA ... jak pokazesz cycki Very Happy
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by wallan Pią Lip 15, 2011 3:20 pm

A ja cie nie lubie xD i wisi mi to

wallan

Liczba postów : 42
Join date : 21/04/2011
Age : 34
Skąd : Strzebiń/Tarnowskie Góry/Katowice

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Histan Pią Lip 15, 2011 3:21 pm

Tez jestem jak najbardziej na TAK
Jestem tego samego zdania co Yaaro, to jest tylko gra, nie znam Justyny, jest to dla mnie nowa osoba i nie obchodzi mnie zbytnio co bylo rok temu w ZWH, a z tego co mi wiadomo nikomu matki nie zabilas : ) Teraz jest Illuminati i wielu nowych ludzi, moze przez ten czas, ze tak powiem "zmadrzalas" i zrozumialas swoj "bład?", Nie wiem, ale mam taka nadzieje... Na pewno nie widze sensu w rozpamietywaniu tego co bylo kiedys, unoszeniu sie honorem i mowieniu "nie bo nie i chuj" : ) Dobrze ubranych, raidujacych, aktywnych ludzi w gildii nigdy za wiele. Nikt nikomu nie kaze od razu sie kochac, uwazam, ze kazdy zasluguje na druga szanse. Niektorzy swoje urazy, ze tak powiem mogliby schowac na te chwile do kieszeni, bo za jakis czas bedzie placz, ze brakuje nam ludzi aby zebrac raidy : ) Nie badzcie egoistami, bo to bardzo zla cecha : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Yaro Pią Lip 15, 2011 4:08 pm

Histan od kiedy masz Tempesta to zmądrzałeś :O. Coś jednak w tym mieczu jest ukryte.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by miktor Pią Lip 15, 2011 4:17 pm

Ze względu na ogar, gear, i klasę - Tak
Ze względu na zaszłości z niektórymi - Nie

Jeśli justyna ma u nas grać, to tylko za zgodą wszystkich, ostatnie czego mi trzeba to poobrażanych na siebie graczy, więc jeśli sprawa się ureguluje - dla mnie no problem.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by MATHAYUS Pią Lip 15, 2011 4:32 pm

Hmm... W ogóle cię nie znam i troszkę się o Tobię nasłuchałem, ale jak sama napisałaś sprawa dotyczy czegoś co było rok temu. Nie wiem to kiego chuja "wyciągać stare brudy" na wierzch. Ja nie pamiętam co robiłem trzy dni temu, więc myślę, że ci co mają do Ciebie jakąś urazę mogą to równie łatwo zapomnieć.

Osobiście jestem na TAK bounce

MATHAYUS
MATHAYUS

Liczba postów : 22
Join date : 01/05/2011
Age : 32
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by darkscyther Pią Lip 15, 2011 4:42 pm

Oczywiście na TAK . Miałem okazje grać z Justyną ogrania swoją klasę zna taktyki , poza tym jest w porządku osobą .
darkscyther
darkscyther

Liczba postów : 22
Join date : 23/06/2011
Age : 35
Skąd : Ostrowiec Św

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Silly Pią Lip 15, 2011 5:04 pm

Zdecydowanie na - NIE. Moze i jest ogarnieta, moze i ma doswiadczenie ale poprostu z charakteru jest to wredna osoba. Mialem mozliwosc bycia z nia w dwoch gildiach i wystarczy. Oczywiscie wszystko zalerzy od tego jakie cechy cenicie u graczy. Justyna w mojej ocenie ani nie potrafila przyzwoicie sie zachowac ani nawet ladnie wyjsc z gildi. Moja opinie wyrobilem sobie na podstawie jej zachowania w Unity i jej krotkiego pobytu w Betrayersach... Historia ktora uslyszalem o ZWH tylko utwierdzila mnie w mojej ocenie. Musze przyznac ze slyszac ja jakos nie bylem zdziwiony. Oczywiscie zrobicie jak uwazacie. Jesli jednak cenicie dobry klimat w gildi to proponuje sie zastanowic nad jej przyjeciem.

I bynajmniej nie chodzi tu o wyciaganie jakiegos pojedynczego zdarzenia sprzed pol wieku tylko o fakt ze pewne zachowania ludzkie nie zmieniaja się pomimo uplywu czasu.

Silly

Liczba postów : 2
Join date : 22/06/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty hunter BM

Pisanie by Justyna Pią Lip 15, 2011 5:19 pm

Silly. Rozumiem, że masz jakiś tam pogląd wyrobiony na mój temat. Jednak przyznam szczerze, że nie kojarzę Cie z żadnej z podanych przez Ciebie gildii, chyba że masz inny nick w grze, lub swoje wnioski wysnułeś a postawie jednorazowych sytuacji, w których do końca nie byłeś zorientowany. Ponadto w Betrayers byłam 1 dzień i w ogóle się nie odzywałam, bo głównie siedziałam na osobnym kanale z Killiane...hmmm to tego nie rozumiem.

Justyna
Gość


Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Histan Pią Lip 15, 2011 5:40 pm

Sillyho ja w sumie nie dziwie sie Justynie ze wyszla z takich gildii, sam bylem kiedys w Rochu przez kilka dni, wczesniej unto (tez wyszedlem), a to dlatego ze zle sie tam czulem : ) To powod by zamykac mi droge dolaczenia do innych gildii? Mysle, ze nie : ) Jak widac znalazlem ekipe, w ktorej czuje sie swietnie, a raidy to czysta przyjemnosc : ) Moze i ona ma w swojej karierze "przelotne" gildie, co nie znaczy ze zrobi to samo z nami, a nawet jesli to nic nie stracimy : ) sorry ale dla mnie to nie jest argument : ) Co do zachowania, musialbym przekonac sie na wlasnej skorze jaka jest osoba, dlatego dalbym jej szanse. Zawsze w razie problemow jest funkcja "remove" : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by ossa Pią Lip 15, 2011 5:46 pm

Jestem na tak, nie znam cię, ale wydajesz się być ogarniętą osobą wbrew opinii innych osób. Wiem, że niektóre osoby mają do Ciebie urazę, że dużą wagę przywiązujesz do itemów, wychodzisz z gildii bo osoba Ci dany item nie odpuściła itp.
Ale myślę, że wszystkie błędy, które już zrobiłaś następnym razem ich nie popełnisz.



ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Luigipl Pią Lip 15, 2011 5:57 pm

Ja tam Ciebie pamiętam z Unity i nie mam do Ciebie nic do zarzucenia.

Na TAK Smile

Luigipl

Liczba postów : 40
Join date : 21/05/2011
Age : 31
Skąd : Siemiatycze

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty hunter BM

Pisanie by Justyna Pią Lip 15, 2011 5:58 pm

Ossa tez Cie nie znam, ale ogólnie to zwrócę się do wszystkich, do tych, co mnie znają (albo im się wydaja, że mnie znają) i do tych, którzy mnie nie znają. Zawsze są 2 strony medalu. Jak się wychodzi z jakiejś gildii to z reguły mówi się "ubrał/a się i wyszesł/szła". Tak na prawdę akcja z ZWH toczyła się koło roku temu. Wyszłam z różnych powodów, źle się działo, uczyłam się grać, wyszło wtedy wiele osób. Jeżeli chodzi o Unity (którego i tak już nie ma), to wyszłam głównie przez kłótnie z moim wydawałaby się najlepszym kolegą, co się okazało on się ze mną kłócił tylko dlatego, że mieliśmy 1 wspólny item, a w tamtym czasie miałam więcej dkp - głupota, ale najczęściej na tych "kolegach" najbardziej można się przejechać. Jeżeli chodzi o ND, to wychodziłam też (łącznie na 3 dni), jednak ta nasz gildia była bardzo specyficzna, nie było osoby, która by nie wyszła;p Aczkolwiek nie zamieniłabym ND i ludzi z tej gildii na nic innego. Niestety ND się posypało. Doszedł do Was Shellow, z którym bardzo chce nadal grać i jeszcze kilka osób z ND, z którymi żyłam bardzo dobrze. Słuchajcie na prawdę nie mam szansy udowodnienia Wam czegokolwiek przez pisanie na forum, póki mnie nie poznacie dobrze. Pisząc tu, to jak "udowadnianie, że nie jestem wielbłądem". Zawsze znajdzie się ktoś, kto kogoś nie lubi. Proste. No chyba, że w Illuminati wszyscy się kochają.

Justyna
Gość


Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Ascetohol Pią Lip 15, 2011 6:00 pm

zdecydowanie na NIE
osoba która nie widzi nic innego poza itemem (przez co stanowi dla mnie konkurencje) dlatego jej nie lubie, jest wredna i ma fjuta

Ascetohol

Liczba postów : 4
Join date : 30/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Palladyna Pią Lip 15, 2011 6:01 pm

Przyjeta Wiesz do kogo masz sie zglosic Wink
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Histan Pią Lip 15, 2011 6:04 pm

Ascetohol napisał:zdecydowanie na NIE
osoba która nie widzi nic innego poza itemem (przez co stanowi dla mnie konkurencje) dlatego jej nie lubie, jest wredna i ma fjuta


Ze Ci za siebie nie wstyd : D

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

hunter BM Empty Re: hunter BM

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach