Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hunter BM\MM

5 posters

Go down

Hunter BM\MM  Empty Hunter BMMM

Pisanie by szymonex Sro Paź 05, 2011 2:26 pm

1. Nick w grze:Szymonex
2. Imię:$zymon
3. Wiek:17
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal):Hunter , DPS
5. Screen ze statystykami i key bindami:Hunter BM\MM  Wowscrnshot100511154301
(https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/855/wowscrnshot100511154301.jpg/)

6. Link do armory:http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Szymonex
7. Screen z panelu logowania:Hunter BM\MM  Wowscrnshot100511154508
(https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/695/wowscrnshot100511154508.jpg/)
8. Czy posiadasz shadow resi set?:Nie
9. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow):---
10. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?:Nie , MH - ubić Vash i Kaela , BT - Pogadać z Udalo
11. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki:all T4 , SSC - Vash , Moro , Fantom , Leo ; TK - Void[ niestety innych taktyk nie miałem okazji poznać w poprzednich gildiach , lecz nauczenie się ich nie jest dla mnie większym problemem ]
12. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:Pn-PT 15-22\23 , Sob- Ndz 9\10 - 23
13. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:Gildia Serenity - Niestety się rozpadła , Ressurection - Niestety też się rozpadła .
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Tak , chciałem zastrzec że w poprzednich gildiach używaliśmy tylko TS3 , więc mogę się trochę gubić w Mumble.
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami?:Oczywiście że tak .
16. Dlaczego Illuminati ?:W moich poprzednich gildiach nie miałem okazji porajdować choćby T5 , same T4 , Ssc i Tk robiłem z kolegą i inną gildią do której niestety nie chcieli mnie przyjąć do gildi ze względu na słaby gear . Chciałbym do was dołączyć gdyż bardzo chcę porajdować T5\T6
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Bardzo się przywiązuje do gildi , jeżeli w niej jestem to zostaje w niej do samego końca , zawsze odchodzę ostatni . Jestem towarzyski, jestem otwarty dla ludzi . Nie wiem co by tu jeszcze napisać . Najlepiej poznać mnie osobiście Smile
Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojego podania .

szymonex

Liczba postów : 2
Join date : 05/10/2011

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by Brakmany Sro Paź 05, 2011 4:29 pm

brak attu, brak znajomości taktyk, słaby gear, Attu na bt zatrzymales sie na quescie gdzie na normie mozna zrobic, trinket z bm tez mozesz wyfarmic na spokojnie, Na nie.

Brakmany

Liczba postów : 23
Join date : 23/09/2011

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by ossa Sro Paź 05, 2011 4:56 pm

Mimo, że podanie ładnie napisane, to niestety jestem na nie. Zbyt dużo braków.
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by szymonex Sro Paź 05, 2011 5:33 pm

Chciałem się odnieść do tematu ; https://illuminati.forumpl.net/t211-przeczytaj-zanim-zlozysz-podanie,a dokładniej do punktu 3 ( jeżeli tak nie jest u was w gildi to po co tak piszecie ?) ... I nie gear świadczy o tym jak ogarniam moją postać . Taktyk zawsze , można się douczyć . To że stoje teraz z attu na BT na tym etapie to tylko dlatego że rozpocząłem robienie attu 2 dni temu , a trinket wolę za bojki ( jeszcze kilka mi brak )

szymonex

Liczba postów : 2
Join date : 05/10/2011

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by ossa Sro Paź 05, 2011 8:45 pm

Nie chodziło mi tylko o braki w gearze, a również enchantów,łatek, trinkety to spokojnie mógłbyś wyfarmić z bm + z eventowego bossa np. ,ledwo honored w scry, gemy na 12 staminy? Radzę przeczytać 2gi punkt.


Ostatnio zmieniony przez ossa dnia Sro Paź 05, 2011 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by Yaro Sro Paź 05, 2011 8:46 pm

Punkt 3 głosi także:
Oczywiście - zachowując przy tym pewne proporcje - składając podanie do
gildii raidującej t6 - z kiepskim gearem - na pozytywne rozpatrzenie -
raczej nie licz.
Ogólny zarys to: Zrobione attu bądź jego część,gear na poziomie t5.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by Tturok Sro Paź 05, 2011 8:59 pm

Gadalem z Toba ale nie wiedzialem, ze jest az tak zle. Chyba nie sadzisz, ze dostaniesz sie do gildii t6 hunterem gemujac sie pod stamine :O. Odrzucam.

Tturok

Liczba postów : 63
Join date : 20/04/2011
Age : 32
Skąd : Świdnik

Powrót do góry Go down

Hunter BM\MM  Empty Re: Hunter BM\MM

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach