Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sham Resto

+8
Yaro
miktor
Lindsey
Acim
Sdjkfipogh
Filius
Silar
Onamakolana
12 posters

Go down

Sham Resto Empty Sham Resto

Pisanie by Sumo Sob Sie 13, 2011 8:01 am

1. Nick w grze: Sumoakaemmy

2. Imię:Maciek
3. Wiek: 19
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Shaman Restoration; Heal
5. Screen ze statystykami i key bindami:
"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/59/beztytuumuo.png/"
6. Link do armory:
"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Sumoakaemmy"
7. Czy posiadasz shadow resi set?: Tak 300 Resi Bodajże
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): Nope
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki:
Chyba Wszystkie Oprocz Ilka nie mialem okazji go bic
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:
A wiec pracuje do konca wakacji w 2 zmianach wiec 1 tydzien raiduje drugi moge raidowac po 22 w roku szkolnym moge ciagle raidowac po 19 :]
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Posiadam Attu Na Mh i Bt
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:
Nem; Poszdlem do genesis i wrocilem do nemu bo miala byc reaktywacja leczniestesty gdy wrocilem spotkala mnie przykra wiadomosc
13. Dlaczego Illuminati ?:
Mysle ze to jedna z niewielu gildi majaca tak duzy skill w zabijaniu raidow t6
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: oczywiscie
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Tak, Ewentualnie moge nawet przerobic sie w enh, co prawda narazie mam slaby gear ale jesli bedzie taka potrzeba...
16. Screen z panelu logowania:
"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/708/beztytuuvic.png/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie:
A Wiec jak wyzej mam na imie maciek mieszkam w skireniewicach. Gram w tenisa stolowego w II ligowej Macovi Maków oraz w pilke w lidze okręgowej. World Of Warrcraft to tylko gra wiec nie staram sie laczyc z nia niczego.Krytyka przyjmuje spokojnie próbuje poprawic swoje umiejetnosci caly czas z dnia na dzien.
Ps ,,burdel w ui" to przezz gre w enh wszystko wywalone w action bary!

Sumo
Gość


Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Onamakolana Sob Sie 13, 2011 8:19 am

Co prawda resto shamow kilku mamy ale ostatnio wiekszosc z nich nie raiduje, wredna leci w kulki. Gear wystarczajacy, jest attu mh/bt, jest shadow resi set. na TAK.
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Silar Sob Sie 13, 2011 8:38 am

mamy kilku rshamow, z czego wredny to lamcza i nie gra, syrenka lindsey graja ale nie wiem kiedy i jak Razz poza tym jesli bedzie za duzo rshamow moze przebrac sie pod encha, ilu mamy shamow ench 2?
poza tym gadalem z nim i wydaje sie byc spoko ;]
tak
Silar
Silar

Liczba postów : 86
Join date : 20/04/2011
Age : 31
Skąd : Smo

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Filius Sob Sie 13, 2011 9:05 am

Enh mamy dwóch (patrz ja i spavv) jestem jak najbardziej na tak tylko musisz liczyć się z faktem że o miejsce na rajd będzie nie raz ciężko bo miałbyś co najmniej 3 osobową konkurencje.
co do gearu pod enh to wstaw ss co tam masz;)
Filius
Filius

Liczba postów : 6
Join date : 11/07/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Sdjkfipogh Sob Sie 13, 2011 9:15 am

Zastanawiam sie tylko czy znowu nie skladasz kilku podan na raz do roznych gildii tak jak poprzednio ... Nie chce mi sie sprawdzac wiec jestem na nie
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Acim Sob Sie 13, 2011 10:05 am

Sdjkfipogh napisał:Zastanawiam sie tylko czy znowu nie skladasz kilku podan na raz do roznych gildii tak jak poprzednio ... Nie chce mi sie sprawdzac wiec jestem na nie

Mi się chciało:

http://aow.p2a.pl/viewtopic.php?id=2839
NIE

Acim

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Lindsey Sob Sie 13, 2011 10:30 am

albo skladasz podanie to jednej gildii albo nigdzie.

NIE

Lindsey

Liczba postów : 10
Join date : 27/07/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by miktor Sob Sie 13, 2011 10:39 am

Napisane przez Sumo

" Nie omge napisac nic w sowim temacie wiec:

1 Co to zmienia ze zrobie 1,2, czy 10 podan? Wybiore gildia ktora bedzie mi najbardziej odpowiadac,najlepsza jaka mozna, najaktywniejsza oraz ta w ktorej ludzie naprawde sa wstanie pomoc innym
2 Po acid nie widziales odpowiedzi uzytkownikum aow? na 90% nie dostane inva
Wogole niewiem co robi wam roznice czy zloze kilka podan i tak prawdopodobnie wybral bym wasza gildie ... wiec co to zmienia Wiecej podan= Wieksza mozliwosc wyboru? wiec niewiem cczy oto stanowi dla was jakis problem przeciez poprzez podanie do innej gildi waszej nic nie ujmuje a nawet przeciwnie niekazdy moze dostac sie do tak elitarnej gildi jak wasza... jest kilka takich na serverze wiec ?
Skladam kilka podan prosta sprawa i pozniej wybiore jezeli ktoras bedzie widziala mnie w swoim szeregu
nawet w zyciu czy skladacie podanie do 1 pracy? czy do kilku? i pozniej wybieracie najciekawsza oferte? Pomyslcie troche.... "
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by miktor Sob Sie 13, 2011 10:46 am

Abstrahując od wątku składania podań do kilku gildii jednocześnie (co prawdę powiedziawszy, aż tak bardzo mi nie przeszkadza - bo poniekąd trochę zgadzam się z powyższą wypowiedzią).
Podanie fajnie napisane, gear, attu i doświadczenie też na +.
Na minus aktywność, ale to niespecjalnie twoja wina.
Póki co - jestem bardziej na nie - ale tylko z tego powodu, że resto shamów u nas w bród (piątkowej aktywności nie ma co brać pod uwagę), ale poczekam jeszcze na wypowiedzi innych.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Lindsey Sob Sie 13, 2011 10:54 am

No tak przyjmiemy go ,a potem powie ze ma lepsza oferte i co wtedy?
Dla mnie skladanie to kilku gildii podan naraz nie ma sensu bo ,większosc gildii tego nie uznaje i jest automatyczne NIE. Co do gearu to ringi strasznie slabe nie masz za repe u hyjal i z trashu bt? Totem bardzo sredni , tarcza s3, i przy trinkach tez szalu nie mam a z gemami nie wiem bo w armory masz enh gear to tyle i jak napisalem wyzej na NIE.


Ostatnio zmieniony przez Lindsey dnia Sob Sie 13, 2011 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz

Lindsey

Liczba postów : 10
Join date : 27/07/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Yaro Sob Sie 13, 2011 10:55 am

NIE. Byłem z nim raz na raidzie w NEM i nie dość, że padał na vashj od plam, to jeszcze wyzywał każdego w koło.
Nem; Poszdlem do genesis i wrocilem do nemu bo miala byc reaktywacja leczniestesty gdy wrocilem spotkala mnie przykra wiadomosc
Rozumiem, że my cię ubierzemy dalej, a ty znowu wyjdziesz, bo reaktywacja starej gildii? Miktorku, składaniu podań do każdej kolejnej gildii traktując nas jaką ostatnią szansę, gdyż wszędzie nas odrzucają, pokazuje, że nie traktuje nas zbyt poważnie.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by emmy Sob Sie 13, 2011 11:04 am

Wasz wybor. ja swoje zdanie wyrazilem nie przychodze sie do was ubrac. Moglem sie ubrac w genesis jezeli nie zauwazyles. Z genesis wyszedlem sam nikt mnie z tamtad nie wyzucil, moglem sie ubrac full t6 i wyjsc Attu mialem przed genesis....Co do aktywnosci pracuje..... po wakacjach sie to zmieni...
To tylko wasz wybor. Co do tych podan napisalem sporsotowanie i przystaje ciagle przy tym

emmy
Gość


Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by emmy Sob Sie 13, 2011 11:10 am

@Yaro


Czy ktos traktuje was jako ostatnia szanse? Traktue was jako szanse a nie jako ostatia szanse kazda gildia stwarza przed nami nowe perspektywny nowe znajomosci i onowe szanse...

emmy
Gość


Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Yaro Sob Sie 13, 2011 11:22 am

Nie jest tak? Wybierasz nas do złożenia podania jako ostatnich. Gdybyś się dostał gdzieś wcześniej teraz i tutaj by nie było tego podania, ba, nawet byś o nas nie pomyślał. Ale co ja tam wiem.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by emmy Sob Sie 13, 2011 11:27 am

Miktor Nie moge sie zgodzic z piatkowa aktywnoscia Caly tydzien 7 dni moge grac od 14 do bólu poznie 5 dni 2 zmiana Wiec przez tydzien w sumie nie mogl bym ylko raidwoac do wakacji

emmy
Gość


Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by emmy Sob Sie 13, 2011 11:31 am

@yaro

Jest Kilka Gildi raidujacych t6 wiec czemu zlozylem tylko do 2? bo polecali mi je koledzy... Taka jest prawda... Przeciez ja nikogo nie próbuje oszukac jezeli niewidzicie mnie w swoich szeregach nic nie zrobie nie moge wam przeciez wbic do glowy ze nie jeste moim priorytetem azeby sie u as ubrac szukam gildi na dluzej.

emmy
Gość


Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Histan Sob Sie 13, 2011 12:09 pm

Z tego co patrze to mamy bodajze 5 rshamanow w gildii, wiec jeszcze jeden specjalnie tloku by nie zrobil, a konkurencja musi byc. Co do podan do innych gildii to tez mi sie to nie podoba..., lecz dalbym Ci szanse, wstepnie na tak.

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by miktor Sob Sie 13, 2011 12:13 pm

Mmm, nie zrozumieliśmy się, pisząc o piątkowej aktywności nie miałem na mysli Ciebie tylko aktywność graczy w piątek Wink.
[Ja poczekam jeszcze na resztę ofiserki]
A, i byłbym zapomniał - o co chodziło z "wyzywaniem" na waszce? :>
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Luigipl Sob Sie 13, 2011 12:29 pm

Miktor dla mnie sprawa jest prosta
Albo składa do jednej gildii na ktorej mu zalezy albo do kilku bo ma to gdzieś.


Na NIE

Luigipl

Liczba postów : 40
Join date : 21/05/2011
Age : 31
Skąd : Siemiatycze

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by emmy Sob Sie 13, 2011 12:34 pm

Nie Pamietam Vashji... Moglo to byc ktores podejscie a od plam nie padlem napewno... Spytaj oficerow nemu chocby.

emmy
Gość


Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Tturok Sob Sie 13, 2011 12:55 pm

Hmm 5 resto shamkow a jakos ostatnio rajduje 1-2 ;p. Co do skladania podan na raz do roznych gidlii to nie mam nic przeciwko, kolega chce sie zorientowac co w trawie piszczy ;p. W zasadzie to nie wiem co w tym zlego. Na tym poziomie trzeba walczyc o gracza, a jeszcze jakby sie okazal jakims wymiataczem to juz w ogole. Generalnie jestem na tak.

Tturok

Liczba postów : 63
Join date : 20/04/2011
Age : 32
Skąd : Świdnik

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Palladyna Sob Sie 13, 2011 12:59 pm

Odrzucone
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Sham Resto Empty Re: Sham Resto

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach