Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie c.d

Go down

Podanie c.d Empty Podanie c.d

Pisanie by Avarahil Nie Sie 14, 2011 2:55 pm

Jakież to smutne że drogi/a Palladyno, że poprowadziłaś/eś monolog w sprawie mojego podanie nie dając mi właściwie okazji napisania kolejnego postu.

Jestem prawowitym właścicielem tego konta. Po rozpadzie Surrealu opiekował się nim Milayzer / Bleak.
Gdybym nie był jego właścicielem jak inaczej mógłbym je odzyskać. Szukając kontaktu do opiekuna tego konta, pisałem do Rebels of Chaos, któro zaprzeczyło że żadna z tych trzech postaci (Avarahil / Milayzer / Bleak ) była u nich w gildii. Nie wiem czym się kierowali.
Biorąc pod uwagę iż konto było pod opieką nie wiem i nie obchodzi mnie to w jakiej gildii było.
Osobiście skończyłem grę po rozpadzie Surrealu więc nie skłamałem mówiąc, że nie byłem w Rebels of Chaos.
Zachowaj swoje smutne obrazki dla kogoś równie bystrego jak Ty.
Pozdrawiam.

Avarahil
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie c.d Empty Re: Podanie c.d

Pisanie by Sdjkfipogh Nie Sie 14, 2011 3:05 pm

Jesli chcesz byc powaznie traktowany, to traktuj nas powaznie. Teksty typu "go to google" nie sa tutaj mile widziane. Piszesz podanie na odpierdol i jeszcze masz pretensje ze sobie jaja robia.

Szkoda ze w poprzednim temacie nie rozpisales sie tak jak tutaj, no ale coz ...
Jak w poprzednim temacie, odrzucone
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach