Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warlock destro shadow

+5
Sdjkfipogh
darkscyther
Escaper
ossa
Onamakolana
9 posters

Go down

Warlock destro shadow Empty Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 6:38 am

1. Nick w grze:Breen
2. Imię:Krzysiek
3. Wiek:17
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal):Warlock
5. Screen ze statystykami i key bindami:"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/716/wowscrnshot081711083114.jpg/"
6. Link do armory:"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Breen"
7. Czy posiadasz shadow resi set?:Tak full
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow):
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki:
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:19-23
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?:Posiadam oba
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:BW problemy z porozumieniem się z gild masterem
13. Dlaczego Illuminati ?:Cóż mogę o was powiedzieć raidujecie wszystko ba farmicie i chce wstąpić w wasze szeregi i też poczuć te emocje bicia Ilidan. Rozmawiałęm z waszymi oficerami o to czy mogę pisać podanie wszyscy napisali oczywiście myśle że tu też się tak wypowiedząRazz
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon:Tak
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami:
16. Screen z panelu logowania:Jeżeli lider objaśni jak to mam zrobić to nie widzę problemu
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Mieszkam w okolicach Krakowa idę do technikum lubię grać w wowa i w piłkę nożna

PS>sorki za jakieś tam błedy

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 7:49 am

złe napisałem 2 punkt poprawka

15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami:Jeżeli lider objaśni jak to mam zrobić to nie widzę problemu
16. Screen z panelu logowania:"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/543/wowscrnshot081711094741.jpg/"
przepraszam mój błąd

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 7:52 am

9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Grull Kara ssc dostepne bosy the eye całe.mh całe BT do matki w tym obchodzodzony akama teron nie bilem tylko rosa bloodbolia rady i ilka

nie ma to jak pisac podanie rano jeszcze raz sory za przeoczenie

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Onamakolana Sro Sie 17, 2011 8:11 am

nie dziwie sie ze nie mozesz sie dogadac z zaserem. dziwny kolo z niego. wszystko jak najbardziej ok. na tak.
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by ossa Sro Sie 17, 2011 9:04 am

Wszystko ok, tylko czy potrzebujemy locków? Jeżeli oficerka uzna, że jednak potrzebujemy to jestem na tak. Tylko mam nadzieję, że wskazówki, które dostałeś będziesz umiał odpowiednie wykorzystać.
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Escaper Sro Sie 17, 2011 10:46 am

Pospieszyłem się i nie zajrzałem na forum Linearu.
Uwielbiam kibicować Hiszpańskim klubą Real trochę Barca.
Czy ty jesteś NORMALNY ?
Punkt "Dlaczego Illuminati" to wazelina nic więcej, a można się tam wysilić.
Enchów nie było do wczoraj czy tam przedwczoraj.
Widzę że w końcu Banish został wyciągniety i zbindowany.
Jestem na NIE z powodu cytatu wyżej.
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by darkscyther Sro Sie 17, 2011 12:44 pm

Zastanów się najpierw z jaką gildią chcesz bić tego Illidana , składając podania do dwóch czy też kilku gildii na raz to nie najlepszy pomysł . A co do kibicowania to tylko Barca Visca el Barca! Nie da się kibicować Realowi i Barcelonie na raz bo to odwieczni rywale to tyle :>
darkscyther
darkscyther

Liczba postów : 22
Join date : 23/06/2011
Age : 35
Skąd : Ostrowiec Św

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 1:05 pm

Escaper jestes na nie z powodu ze napisalem lubie kibicowac barcelonie i realowi ale to chyba moja sprawa i poglady sluchaj jak tylko zlozylem podanie mojej postaci z gry a nie co lubie a czego nie a enchantow nie bylo bo tez tam napisalem ze kase zbieram enchanty juz sa bo sie pozyczylem od kolegi banish wyciaglem bo chcieli a bez binda tez ogarnialem a odnosnie co napisal darkscyther napisalem podanie do linearu bo koledzy powiedzieli ze fajna gildia czepiali sie oni o glupie szczegoly ktore mozna bylo ustawic w niecale 10 sekund gadalem z oficerami tej gidli i powiedzieli mi ze moge pisac podanie

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 1:23 pm

mysle ze nie olejecie mnie tak jak linar bo czekalem u nich na odpowiedz jak glupi a moglem do was pisac odrazu

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Sdjkfipogh Sro Sie 17, 2011 1:33 pm

W roku szkolnym ma sie rozumiec przed 23.00 z raidu nie uciekniesz ?
Czekam az "ktos od lockow" sie wypowie
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by miktor Sro Sie 17, 2011 1:39 pm

Barce srarce se tam odpuszczam, interesuje mnie tylko kontekst tego, czy potrzebujemy locka do gildii, i czy ten lock jest właściwy.
Średnio potrzebujemy locka, więc musiałbys mnie przekonać, że kręcisz kosmiczny DPS i kosmiczny damage done.
Jeśli nie mam super zapotrzebowania na daną klasę, przyjmę tylko kogoś kto tą klasą deklasuje innych.
Masz jakieś ss-y może z recounta?
Napisz jaką rotacją grasz na przykładzie wybranych dwóch bossów (co konkretnie - i w którym momencie - na nich robisz).
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by go?ciu Sro Sie 17, 2011 1:42 pm

chłopak szuka gildii na poziomie. Nie składał jednocześnie dwóch podań (byłeś na forum linearu to mogłeś sprawdzic zamiast oskarżać go o to).

go?ciu
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Acim Sro Sie 17, 2011 1:49 pm

Visca el Barca, Hala Madrid, Hello MU, Cincuocento Roma... sranie w banie. Aż się ciśnie na usta słynna fraza Polskiego kibica... ekhh... kibola (jak to zwykli nazywać Panowie z TVN i GW) "Ile ty masz k*rwa wyjazdów?" "Kibicowanie" to wyższy etap wtajemniczenia z perspektywy (sympatyka) TV tego się nie zrozumie Wink

Co do podania to jestem na nie wiem. Niech Histan napisze coś mądrego i zamknie.

Acim

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by miktor Sro Sie 17, 2011 2:00 pm

Hola hola!Smile
Jak udowodni że nie jest średnim lockiem to ma szansę.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Nalice Sro Sie 17, 2011 3:06 pm

Nie wiem, czy mogę się wypowiadać, bo w gildii jestem krótko, no ale jak wyręczę Kassana w odpowiedzi nt. locka to chyba nic się nie stanie.

Gear mi się podoba, jedynie offhanda bym zmieniła (17 haste dużej różnicy ci nie zrobi w ogólnym przyspieszeniu czarowania, imho lepiej jest wziąć inny offhand za bojki z bonusem pod jakiś konkretny rodzaj magii - w twoim przypadku shadow). Polecałabym też nałożyć subtlety na back, jako dodatkowe zabezpieczenie przed przebiciem aggro.

Chłopak wydaje się sympatyczny, na forum Linearu dostał jakieś wskazówki odnośnie gry lockiem, mam nadzieję, że z nich skorzysta i jeśli trafi do naszych szeregów będzie starał się wykazać.

Na chwilę obecną jestem za przyjęciem.
Nalice
Nalice

Liczba postów : 17
Join date : 05/08/2011
Skąd : miasto doznań

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 6:13 pm

miktor nie mam ss z dmg ale moge ci powiedziec ze jak bylem w dobrej grupie z shamami i drutami to 3.dmg no wiekszego nie moglem zrobic bo byli inni z lepszym gearem

Rotacja na Mh rage powiem tak jak bylo duzo lockow to walilem corruption i curse of doom bo inni juz dawali te inne curse a gdy bylo malo to dawalem coe dla magow no juz jak to dalem to shadow bolt spam i tak w kolko

2 Boss The Eye Kael na poczatku nuke addy gdy lock ma tankowac coperiane to szybko wbijam agro i ciagne ja na druga strone uzywajac speli coa i shadow burn i bije ja to samo w 3 fazie uzywajac oczywiscie stafa ktorego wyciaglem z broni w 4 fazie dotuje kaela czyli coe dla magow i corruption po czy nawalam go az nie bedzie trzeba bic jajka

sry za bledy Smile

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Muru Sro Sie 17, 2011 6:17 pm

Bren napisał:1. Nick w grze:Breen
13. Dlaczego Illuminati ?:Cóż mogę o was powiedzieć raidujecie wszystko ba farmicie i chce wstąpić w wasze szeregi i też poczuć te emocje bicia Ilidan. Rozmawiałęm z waszymi oficerami o to czy mogę pisać podanie wszyscy napisali oczywiście myśle że tu też się tak wypowiedząRazz
PS>sorki za jakieś tam błedy
Podanie moze napisac kazdy ba kazdy powinien je napisac by wstapic w nasze szeregi Smile
Ja niewidze problemu jesli kolega chce wstapic i wie ze nie na kazdy raid pojdzie jaki chcialby isc i niebedzie mial z tego zadnych fochow to bylbym na tak ale niech zastanowi sie czy jest w stanie pojscie na 1-2 raidy w tygodniu bo zapewne tak by raidowal.
Muru
Muru

Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Sro Sie 17, 2011 6:49 pm

sluchaj muru ja tam fochow nie strzelam jak nie pojde a 1-2 moze 3 raidy tygodniowo to nawet bedzie lepiej np.w rok szkolny Smile bo stac bez gildi w shat z tak ubrana postacia to wole ja usunac Surprised takze nie ma problemu

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Sdjkfipogh Sro Sie 17, 2011 10:55 pm

Uzbroj sie w cierpliwosc, jutro Ci damy odpowiedz
Wstepnie na tak
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by miktor Sro Sie 17, 2011 11:33 pm

Ja z kolei po przemyśleniu dogłębnym sprawy - będę na nie.
Przeważył argument dotyczący obecnych już w gildii locków, to że raidowałbyś 2-3 razy w tyg oznaczałoby to samo dla nich, ponoć od przybytku głowa nie boli, ale nie chce też niepotrzebnie robić tłumu w gildii.
Ostateczne zdanie tak czy owak pewnie jeszcze dziś.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Bren Czw Sie 18, 2011 9:46 am

chce dolaczyc do waszej gildi chodzby na 2 raidy to juz cos mysle ze mnie nie olejecie tak jak linear trzymali do konca jak nie mogli na poczatku napisac ze nie chca mnie mysle ze sie dogadamy

Bren
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Escaper Czw Sie 18, 2011 10:36 am

Skoro mu tak zależy, to niech pokaże co potrafi.
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Escaper Czw Sie 18, 2011 4:01 pm

Odrzucone.
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Warlock destro shadow Empty Re: Warlock destro shadow

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach