Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warlock destro

+3
Muru
Escaper
Brakmany
7 posters

Go down

Warlock destro Empty Warlock destro

Pisanie by Go?? Pią Paź 07, 2011 5:39 pm

1. Nick w grze: Daimonangel
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 25 lat
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): warlock, dps, czasym tank Smile
5. Screen ze statystykami i key bindami: http://www.daimon.neostrada.pl/daimon-staty.jpg
6. Link do armory: http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Daimonangel
7. Screen z panelu logowania: http://www.daimon.neostrada.pl/daimon-logowanie.jpg
8. Czy posiadasz shadow resi set?: chyba mom kaś coś takigo Smile
9. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): a tyż żech se kiedyś kupił Smile
10. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: yyy a co to je attu? xD
11. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: hmmm to bydzie tak: Hogger, jakiś pierony na karze, jakiś bestyje w jakiś norze, jakoś szwarno dziołcha - Magda sie chyba nazywała, potym poszłech na całosc i zalozłech na tzw. SSC i TK, dalij żech szoł sie użyrac ze zdechlokami na MH, no i potym to juz było rychtik fajnie jak żech zaczoł chodzic na BT, zresztom sami wiycie Very Happy
12. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: 18-23 jak trza to i dłuzyj
13. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: hmmm trocha tego było piyrwsze sie rozleciały a potym to łaziłech za takim jednym borokiem, za kierym juz nikaj wiyncyj nie pojda a tera na starośc chciołbych wrocic nazot tam kaj mi było cołkiym dobrze Wink
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: ja i to i to
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami?: jak juz w koncu jakis je i bydzie mioł coś mądrego do powiedzynio to czamu ni...
16. Dlaczego Illuminati ?: tak jak żech już napisoł, przeżyłech z Wami duzo wesołych i podniosłych chwil, znajomi, pozatym koks gildia xD (niech bydzie trocha lukru)
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: taki se spokojny karlus ze ślonska, czy hanys jak kto woli Very Happy w wowa grom od 3 lot i jak narazie yno na chwila mi sie zmierzł (no moze ostatnio wiynkszo chwila) rajcują mnie szwarne dziywy, w wolnych chwilach chodza do szynku na browara abo co innego ;p lubia se tez czasym obejrzec jaki kino i puścic jako piesniczka Very Happy

Jakby ktoś mial problem z przeczytaniem tego podania to moge wysłac wersje po polskiemu xD

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Brakmany Pią Paź 07, 2011 6:20 pm

Gdzie na Śląsku dokładnie mieszkasz?:p

Brakmany

Liczba postów : 23
Join date : 23/09/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Escaper Pią Paź 07, 2011 7:00 pm

Daimon nic do ciebie nie mam, ale kto wybrał Zayego ten musi ponosić konsekwencje swoich decyzji. Nie.
Escaper
Escaper

Liczba postów : 115
Join date : 23/04/2011
Age : 31

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Muru Pią Paź 07, 2011 10:49 pm

nie
Muru
Muru

Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Yaro Sob Paź 08, 2011 12:28 am

Ubrany warlock, popełnił błąd ale to się zdarza, jeżeli będzie grał to jak najbardziej na TAK.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by ossa Sob Paź 08, 2011 8:11 am

Demon Andrzej to jest as nie zawiedzie każdej z nas JUHU.
Tak

Tylko pytanko czy będziesz grał bo jak wiem w rebelsach to w ogóle nie grałeś;p
ossa
ossa

Liczba postów : 143
Join date : 20/05/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Go?? Sob Paź 08, 2011 8:21 am

Brakmany - taka mała wiocha w okolicy Rybnika Very Happy

Escaper - ja nie tylko Zajego wybralem (ale racja on był głownym prowokatorem tego), odeszlismy grupa ludzi z ktorymi gralem kawał czasu no i nie ukrywam był to wielki bład którego teraz żałuje....

Dzieki szczęsliwy posiadaczu nieziemskiego artefaktu za poparcie Wink

Ossa Tobie równiez Very Happy a co do gry to jednym z powodów dla ktorego nie gralem było wlasnie to ze nie potrafilem sie odnalezc w nowej gildii, takze dla mnie w WoWie sie czas zatrzymal na ostatnich raidach z Wami...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Tturok Sob Paź 08, 2011 2:58 pm

Jak bedziesz aktywny to jestem na TAK

Tturok

Liczba postów : 63
Join date : 20/04/2011
Age : 32
Skąd : Świdnik

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Histan Sob Paź 08, 2011 3:02 pm

Przyjety po starej znajomosci :>

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Warlock destro Empty Re: Warlock destro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach