Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Holy Palek t5 gear + all attu

+3
Sdjkfipogh
darkscyther
pabliciak
7 posters

Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by pabliciak Sro Wrz 14, 2011 1:05 pm

1. Nick w grze: Loladinis

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 21 lat

4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): Paladyn, lecze i ratuje ludzi przed zagładą ;p

5. Screen ze statystykami i key bindami: https://2img.net/r/ihimg/f/339/wowscrnshot091411144345.jpg/

6. Link do armory: http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Loladinis

7. Czy posiadasz shadow resi set?: Tak, lecz oprócz spodni.

8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): Niedotyczy.

9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Moje doświadczenie z 2.4.3 wzięte jest z retailu, raidowanie zakończyłem na Councilach, jeżeli jednak pamięć mnie zawiedzie, zawsze istnieje możliwość ściągi w postaci youtube ;p

10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:

11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Posiadam wszystkie Smile

12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: Blood Wolves. Powód? Męczy mnie tamtejszy klimat gildii + jakby to ująć bardziej się cofamy w progressie niż idziemy na przód ;s

13. Dlaczego Illuminati ?: Nie gram tutaj tyle ile grałem na globie za moich czasów, więc nie znam wszystkich nowinek ze świata więc nie mogę podać żadnego twardego powodu. Lecz mogę stwierdzić iż wasza gildia wzbudza we mnie respekt oraz spokój jako że jako jedna z niewielu ubijacie Ilka Smile

14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Tak Smile

15. Czy jesteś w stanie podporządkować się liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: Oczywiście

16. Screen z panelu logowania: Mam jeszcze tylko warriora 63 lvl, nie rozumiem do końca tego zagadnienia ;s

17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Jak już wcześniej napisałem nazywam się Paweł i mam 21 lat, tzn 27 września mi stuknie:) mam piękną blond kobiętę o imieni Kamila Smile jestem po technikum hotelarskim, aktualnie pracuje jako grafik (tak zwany stylista zdjęć) w największej drukarni w europie Winkowski Quad i próbuje odłożyć sobie na jakieś studia zaoczne Smile

pabliciak

Liczba postów : 5
Join date : 14/09/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by darkscyther Sro Wrz 14, 2011 1:08 pm

Jestem na TAk przydam nam sie palladyn holy z attu . Wstaw jeszcze ss z panelu logowania i będzie git :>
darkscyther
darkscyther

Liczba postów : 22
Join date : 23/06/2011
Age : 35
Skąd : Ostrowiec Św

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Sdjkfipogh Sro Wrz 14, 2011 1:10 pm

Wszystko fajnie spoko, ale bez punktu 16 kolego niestety ani rusz.
Wklej screena to pol minuty roboty. Ewentualnie jesli nie chcesz tego upubliczniac to wyslij linka na pw badz /w w grze do ktoregos z oficerow


Ostatnio zmieniony przez Sdjkfipogh dnia Sro Wrz 14, 2011 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Onamakolana Sro Wrz 14, 2011 1:13 pm

Na tak. Mamy zapotrzebowanie na nowych heali. Attu jest gear da sie nadrobic bo tokeny ida juz za grosze. Co z tymi godzinami raidowania? No i dorzuć ten screen z panelu logowania, tam gdzie sa pokazane twoje wszystkie postacie.
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by pabliciak Sro Wrz 14, 2011 1:15 pm

ups, przepraszam zapomniałem napisać o aktywności bo chciałem to na koniec zapisać ;s

odnośnie tego to jest trochę skomplikowane ponieważ mój grafi wygląda następująco: pracuje około 14 dni w miesiącu po od 6 do 18, raz ide dwa dni do pracy i dwa dni mam wolnego raz ide 3 dni do pracy i 3 dni mam wolnego i tak w kółko Smile
chodzi o to że jeżeli na drugi dzień musze wstac do pracy to niestety bede zmuszony o 22 opuscic raid. W dni wolne moge raidowac ile wlezie Smile zaraz wysle linka z ssem

pabliciak

Liczba postów : 5
Join date : 14/09/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by pabliciak Sro Wrz 14, 2011 1:16 pm


pabliciak

Liczba postów : 5
Join date : 14/09/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Sdjkfipogh Sro Wrz 14, 2011 1:18 pm

Tak jak Kolana pisze mamy zapotrzebowanie na nowych healerow wiec rowniez jestem na tak. Ale ostateczna odpowiedz wieczorem dostaniesz
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Vatta Sro Wrz 14, 2011 1:18 pm

Jak bedziesz ogarniał dispele to tak i czemu nie ma sacrific'a na pasku??

Vatta

Liczba postów : 25
Join date : 20/07/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Onamakolana Sro Wrz 14, 2011 1:21 pm

pabliciak napisał:odnośnie tego to jest trochę skomplikowane ponieważ mój grafi wygląda następująco: pracuje około 14 dni w miesiącu po od 6 do 18, raz ide dwa dni do pracy i dwa dni mam wolnego raz ide 3 dni do pracy i 3 dni mam wolnego i tak w kółko Smile
chodzi o to że jeżeli na drugi dzień musze wstac do pracy to niestety bede zmuszony o 22 opuscic raid. W dni wolne moge raidowac ile wlezie Smile zaraz wysle linka z ssem


Najwazniejsze zebys byl do konca raidu. Tez chodze na 6 do pracy i jakos wytrzymuje siedzenie do ~23 choc czesto raid konczy sie szybciej.
Onamakolana
Onamakolana

Liczba postów : 83
Join date : 23/04/2011
Age : 33

http://www.lastfm.pl/user/RobsonK6

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by pabliciak Sro Wrz 14, 2011 1:22 pm

Blessing of Sacrificie?
Bo go nie używam Razz tzn w tej gildii nie miałem po co go używać

pabliciak

Liczba postów : 5
Join date : 14/09/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by pabliciak Sro Wrz 14, 2011 1:25 pm

Onamakolana, niestety ja nie jestem inni ;s

mi 4-5h spania nie wystarczy żeby potem 12h siedzieć przed kompem, bo po pierwsze musze niestety wstać o 4.30 żeby zdążyć na 6 do pracy, po drugie kawy nie piję a z tego co już zauważyłem to po 4-5h snu można z łatwością przysnąć przed kompem co nie jest najlepszą rzeczą która chciałby zobaczyć mój szef ;p

pabliciak

Liczba postów : 5
Join date : 14/09/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Histan Sro Wrz 14, 2011 1:48 pm

ja jestem za przyjeciem na okres probny.

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by miktor Sro Wrz 14, 2011 3:34 pm

Pryzjęty na okres próbny, zgłoś się po inva.
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Holy Palek t5 gear + all attu Empty Re: Holy Palek t5 gear + all attu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach