Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie trq

Go down

podanie trq  Empty podanie trq

Pisanie by trq Wto Maj 17, 2011 6:00 pm

1. Nick w grze: Turrocq
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 19
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): dps
5. Screen ze statystykami i key bindami: "img541.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img541/8310/wowscrnshot050511194949.jpg&via=mupload" (+10% ap z impr bers. stance bo jeszcze ss gdy bylem w prot buildzie)
6. Link do armory: "http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Turrocq"
7. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: A i owszem, pochwale się że znam wszystkie taktyki na dostępne bossy poza illidanem
8. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?: najbardziej aktywny jestem w godzinach 19:00-1:00
9. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: Oczywiście posiadam attu na mh oraz bt
10. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: byłem w unto, nie podobała mi się tam atmosfera, teraz jestem w nemie (patrz niżej)
11. Dlaczego Illuminati ?: ponieważ posiadacie ładny progress, a główną przyczyną chęci odejścia od nemu jest to że macie w gildii kilku moich znajomych ;p
12. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak/tak
13. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: oczywiście
14. Screen z panelu logowania: "img694.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img694/7550/wowscrnshot050511193757.jpg&via=mupload"
15. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Mieszkam na pomorzu, uczę się w technikum informatycznym, wolny czas torpi to pedał spędzam na skakaniu po sw w wowie albo rozpierdalaniu głów w cssource. Pozdrawiam Smile

trq
Gość


Powrót do góry Go down

podanie trq  Empty asd

Pisanie by turrocq Wto Maj 17, 2011 7:57 pm

sorka, ale na chwile obecna wycofuje podanie, sorka za zamieszanie

turrocq
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach