Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shami - resto shamek

+2
Muru
Yaro
6 posters

Go down

Shami - resto shamek Empty Shami - resto shamek

Pisanie by Shamiozo Nie Cze 19, 2011 10:05 pm

1. Nick w grze: Shamiozo
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:17
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal):heal
5. Screen ze statystykami i key bindami:Shami - resto shamek 6a8413131d906acam
6. Link do armory:http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Shamiozo
7. Czy posiadasz shadow resi set?: full
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): -
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Ogólnie raidowałem wszystko, ale co niektóre bossy ok 2 lata temu więc baza danych wymaga odświeżenia :p
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:24/7
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?: MH / BT posiadam
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:Betrayers, tego nie da się słowem określić, trzeba by robić tyle wipe pod rząd, żeby to zrozumieć.
13. Dlaczego Illuminati ?:Liczę na dobrą zabawę, a to że Silly jest tutaj to wiem, że nie ma źle :d
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Jedno i drugie
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami:Nie ma sprawy, nad wszystkim możemy podyskutować
16. Screen z panelu logowania:Shami - resto shamek 6d9cec0cdfdb2ec1m
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie:Nolife, lubię dobrą muzykę, film.

Shamiozo
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Yaro Nie Cze 19, 2011 10:20 pm

Niby jest 4 shamanów resto ale jednego jeszcze można dobrać i definitywnie i ostatecznie zamknąć dla tej klasy rekrutację. Gear, attu, shadow set są co jest sporym plusem. Jednak jeżeli zostałbyś przyjęty to musiałbyś liczyć się z tym, że nie na każdy raid się dostaniesz. Taka skromna opinia człowieka z najlepszą rangą w gildii.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Muru Pon Cze 20, 2011 6:27 am

Shamiozo napisał:
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:Betrayers, tego nie da się słowem określić, trzeba by robić tyle wipe pod rząd, żeby to zrozumieć.
[/b]
No i taka odpowiedz bynajmniej mi się nie podoba chyba ty nie wiesz ile my mieliśmy wipów za czym doszliśmy do tego co jest teraz.
Na NIE nie potrzebujemy osób co wychodzą z gildii z powodu dużej ilości wipów.
Muru
Muru

Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Palladyna Pon Cze 20, 2011 6:42 am

musze sie zgodzic z Yarem, musisz brac pod uwage to ze shamow resto mamy sporo i nie bedziesz codziennie raidowal, btw jestem na tak, poczekajmy jeszcze na wypowiedz innych moich podwladnych.
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Killiane Pon Cze 20, 2011 6:56 am

13. Dlaczego Illuminati ?:Liczę na dobrą zabawę, a to że Silly jest tutaj to wiem, że nie ma źle :d


ręczę wam(moim parszywym slowem) ze z tym człowiekiem możecie dyskutować długo a i tak uj z tego będzie Rolling Eyes
ma zmienne humory jak baba w ciąży żeby nie rzucać słów na wiatr przytoczę sytuacje z wczoraj kiedy to opuścił nasz wipujaca gildie Very Happy otóż pan shamboniozo najpierw płakał ze on spada po tej próbie nie zamierza juz więcej wipowac na archim(6 wipow około) bo nie ma Golda na naprawę po czym po kolejnym podejściu kiedy juz daliśmy sobie spokój owy kox dyskutujący smahan byłby się popłakał że nie bijemy dalej Very Happy pewnie sobie przypomniał ze chce staffa ^.^ a potem to juz leave i podanko u was.


10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:24/7
Very Happy modem ma do kompa podłączony wifi a tak doopnie że nie zliczę ile razy go rozłączyło w ciekawych momentach raidu wiec tak 24/7 z przerwami na bossach


14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: Jedno i drugie
poza tym wifi to ten mikrofon to jedna z jego największych wad :/ nie żeby kijowa jakości czy cos ale że w ogóle mówi



9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: Ogólnie raidowałem wszystko, ale co niektóre bossy ok 2 lata temu więc baza danych wymaga odświeżenia :p

no to ostro bo nie przypominam sobie żebyś na cos z bt znał taktykę być może starość, kiepska pamięć… a nie czekaj masz 17 lat to nie starość a może nie znasz taktyk ?

no to by było na tyle pozdrawiam

Killiane
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by killiane Pon Cze 20, 2011 7:02 am

ble zwalilem pierwszy cyctat mialo byc to Very Happy
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami:Nie ma sprawy, nad wszystkim możemy podyskutować

killiane
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by shamiozo Pon Cze 20, 2011 8:17 am

Nie wyszedłem z gidlii z powodu wipe tylko zachowania raid leadera, killame to lajza którą wysłał Acesulfam na przeszpiegi jak sądzę. Nie tylko ja chciałem wyjść z tej gildii lecz inni nie odważyli się na to. To co się dzieje w Betrayers pod nieobecność Zielonego to jedna wielka porażka wymyślają cuda i dziwy np main spec jeden i main spec dwa ... Jeśli któryś z oficerów/GM Illuminati chce ze mną porozmawiać na ten temat zapraszam na dowolny komunikator głosowy.

shamiozo
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by killiane Pon Cze 20, 2011 8:42 am

Nie wyszedłem z gidlii z powodu wipe tylko zachowania raid leadera, killame to lajza którą wysłał Acesulfam na przeszpiegi jak sądzę. Nie tylko ja chciałem wyjść z tej gildii lecz inni nie odważyli się na to. To co się dzieje w Betrayers pod nieobecność Zielonego to jedna wielka porażka wymyślają cuda i dziwy np main spec jeden i main spec dwa ... Jeśli któryś z oficerów/GM Illuminati chce ze mną porozmawiać na ten temat zapraszam na dowolny komunikator głosowy.

Synek bo będzie koniec imprezy z czystą przyjemnością ci robie kolo dupy pisząc o tobie prawdę nikt nie musiał mnie wysyłać Very Happy main spec main spec no tak pewnie słabo czytasz i nie wiesz ze od wczoraj po glosowaniu w którym możliwość oddania głosu miał każdy członek gildii został wprowadzony normalny system( a ten cud nigdy nie został użyty ) i więcej cudów chyba nie wymienisz ^.^
Jak zachowanie raid lidera shamboniozo miało się do twojego zachowania ? wiesz że w nowej gildie będziesz się musiał podporządkować Very Happy? podołasz :O? a może tak wybierz ludzi na swoim poziomie i skocz do blood wolves albo new deal. Sadze że jakby Zieloony nie miał kompa w naprawie to byś sam wyjść nie zdążył :X

PS. Kassan fajna sygna Razz

killiane
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Shamiozo Pon Cze 20, 2011 9:02 am

Pokazujesz kulturę i brak honoru... robisz mi złą reklamę bo wyszedłem z gildii, skoro taki byłem zły to po co w ogóle to robisz, najlepiej by było gdybyś zatkał mordę bo to nie od ciebie zależy, nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu.

Shamiozo
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Shamiozo Pon Cze 20, 2011 9:10 am

BTW jak Tygrass wyszedł z gildii jemu nie robiłeś takiej "reklamy" dlatego, że to kolega Ace'a ? Potrafileś zachować resztki godności wtedy więc zachowaj je też teraz, a swoje durne komentarze wsadź w buty.

Shamiozo
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by uszozor Pon Cze 20, 2011 9:12 am

Nie podoba mi się to zamieszanie chłopcy.
Zachowujecie się jak dzieciaki, którym zabrano lizaka.
To nie czat, jedźcie po sobie w grze na /w albo ki huj.
Spotkajcie sie dajcie po razie po mordzie, to jest forum publiczne wasze zatargi mamy w dupie.

uszozor

Liczba postów : 82
Join date : 20/04/2011
Age : 40
Skąd : Borowa/Mielec

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by killiane Pon Cze 20, 2011 9:15 am

Pokazujesz kulturę i brak honoru...

no ty żeś pokazał kulturę na światowym poziomie

najlepiej by było gdybyś zatkał mordę

brak honoru mówisz

12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia:Betrayers, tego nie da się słowem określić, trzeba by robić tyle wipe pod rząd, żeby to zrozumieć.

a to powyższe to co wypominasz nam wipy na archim Very Happy ? honorowe zagranie mogłeś sie przyznać żeś łajza a nie :X

nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu.

i mylisz się ja chociażbym nie wiem co robił nie zejdę do twojego… no kurna nie da się sorry

tyle z mojej strony juz więcej ci nie będę robił złej reklamy sami się na tobie ludzie poznają

tygras nie był botem i dzieciakiem jak ty shamipro Very Happy bye bye



killiane
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Daimon Pon Cze 20, 2011 9:35 am

uszozor napisał:Nie podoba mi się to zamieszanie chłopcy.
Zachowujecie się jak dzieciaki, którym zabrano lizaka.
To nie czat, jedźcie po sobie w grze na /w albo ki huj.
Spotkajcie sie dajcie po razie po mordzie, to jest forum publiczne wasze zatargi mamy w dupie.
Popieram!
Dajcie juz spokój i skończcie jeżdzic po sobie...
Jak Nitro tu zajrzy i zobaczy ile spamu to wpadnie w enrage a to sie żle skończy... Mad
Daimon
Daimon

Liczba postów : 18
Join date : 01/06/2011
Skąd : Chałpa wele hołdy

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Palladyna Pon Cze 20, 2011 9:43 am

Popieram!
Dajcie juz spokój i skończcie jeżdzic po sobie...
Jak Nitro tu zajrzy i zobaczy ile spamu to wpadnie w enrage a to sie żle skończy... Mad

Chyba masz racje... pojebalo sie wam w dupach... w dupie mam dlaczego wyszedl z Betrayersow, tak naprawde chuj mnie to obchodzi, jesli wyszedl uszanuj to i nie rob mu kolo dupy. Z takimi jazdami idzcie sobie na czaterie albo piszcie sobie w grze. Nie zycze sobie na forum takich jazd.

Co do podania: czekam jeszcze na wypowiedz innych oficerow.
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Sdjkfipogh Pon Cze 20, 2011 10:09 am

Hmmmm a ja pamietam Shamiozo jeszcze z ZwH (tak mi sie wydaje) i raczej w pozytywnym znaczeniu tego slowa Cie nie zapamietalem. Chyba dostales nawet kicka odemnie albo innego oficera, albo sam wyszedles ;p Zreszta...

Zdecydowanie na nie
Sdjkfipogh
Sdjkfipogh

Liczba postów : 252
Join date : 19/04/2011
Age : 33
Skąd : Krosno

https://illuminati.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Shamiozo Pon Cze 20, 2011 11:07 am

W ZwH byłem prawie od razu jak wbiłem 70 :p trochę się tam ubrałem ale po jakimś czasie skończyłem grać i o ile dobrze pamiętam nikt mnie z ZwH nie wyrzucił jak grałem Smile

Shamiozo
Gość


Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Palladyna Pon Cze 20, 2011 7:35 pm

Odrzucone
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Shami - resto shamek Empty Re: Shami - resto shamek

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach