Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tankadin-podanie

4 posters

Go down

Tankadin-podanie Empty Tankadin-podanie

Pisanie by Rajoks Pon Lip 11, 2011 10:43 am

1. Nick w grze: Rajoks
2. Imię: Michał
3. Wiek: 17
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): palladyn/tank
5. Screen ze statystykami i key bindami:"https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/828/wowscrnshot071111120300.jpg/"
6. Link do armory:"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Rajoks"
7. Czy posiadasz shadow resi set?: nie (ale jesli jest potrzeba postaram się jak najszybciej wyrobić)
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): nie (jak wyżej)
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: taktyki na raidy znam w teorii natomiast w praktyce nie ponieważ jest to moja pierwsza postać. ale byłem na raidach T4 i SSC
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:jeśli chodzi o raidy to mogę się dostosować do gildii a tak poza tym to raczej wieczorami od 15 do 20 (chyba że przypada jakiś raid to mogę wcześniej lub później)
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?:nie, na MH mam questa a na BT jestem w etapie w którym trzeba zabić Fathom-Lord Karathress na SSC
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: byłem w Braterstwie Krwi ale tam nie chodzą na nic poza kara, potem w Raiders of the storm ale tak jak wcześniej też stoją w miejscu.
13. Dlaczego Illuminati ?: szukam gildii która pomogła by mi się ubrać ale też ma fajną atmosferę i umie się pośmiać. żeby poza ciekawą grą była to gildia ludzi z którymi można się wyluzować i sobie porozmawiać aby gra stała się ciekawsza i bardziej wciągająca
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak. posiadam i wiem jak działa
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: tak. jakbym musiał coś zmienić to bym się postarał jak najszybciej to zrobić
16. Screen z panelu logowania: "https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/713/wowscrnshot071111122323.jpg/"
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: drugi rok na technikum w kierunku elektryk. na szczęście nie jestem maturzysta więc mam trochę czasu na grę. ogarniam swoją postać i chcę ją uzbroić jak najmocniej się da. w grze dla mnie liczą się też osoby z którymi gram bo bez dobrej atmosfery gra robi się nudna a czasami nawet denerwująca wiec najważniejsze jest to aby było luźno i z szacunkiem. jak w gildi są osoby z którymi można spokojnie się dogadać to wtedy staram się jak najlepiej pomóc jeśli ktoś takiej pomocy potrzebuje. chcę do was dołączyć ponieważ z tego co słyszałem macie problemy z tankadinem. wiem że nie jestem najlepszy ale ogarniam swoją klasę i mam nadzieję że możecie mnie bardzo dobrze ubrać. jeśli się dostane to mam również nadzieję ze tak jak pisałem osoby należące do gildi to naprawdę fajni ludzie

Rajoks
Gość


Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Luigipl Pon Lip 11, 2011 10:46 am

Gear na napeawde slabym poziomie... watpie że dojdziesz do gildii.

W kazdym razie jestem tak na neutral niech sie nitro lama wypowie

Luigipl

Liczba postów : 40
Join date : 21/05/2011
Age : 31
Skąd : Siemiatycze

Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Rajoks Pon Lip 11, 2011 11:11 am

co do HG armory to coś tam jest nie tak bo np. tam w bonus spell damage pisze że mam 100 a przecież sama pałka ma 199 +40 . może tam być coś jeszcze nie tak. mam nadzieje że jest u was ktoś kto się zna na tankadinach. napisze jeszcze moje najważniejsze staty.
defens: 497
avo: 85% (doddge+block+parry+miss) (z włączonym HS-em)
bsd: 480 (na screenie pisze mniej ale mam płaszczyk który daje tylko do holy)

Rajoks
Gość


Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Histan Pon Lip 11, 2011 11:34 am

Rajoks napisał:
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:jeśli chodzi o raidy to mogę się dostosować do gildii a tak poza tym to raczej wieczorami od 15 do 20 (chyba że przypada jakiś raid to mogę wcześniej lub później)

u nas raidy odbywaja sie wylacznie w godzinach 19-23 wiec w tych godzinach musialbys byc dostepny (i to nie 1-2 razy w tygodniu, poniewaz szukamy AKTYWNEGO tankadina do pierwszego skladu), jezeli mozesz to sprecyzuj ten pkt, ile dni w tygodniu moglbys z nami raidowac oraz czy odpowiadaja Ci nasze godziny raidowania : )

Histan

Liczba postów : 91
Join date : 16/05/2011

Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Maliss Pon Lip 11, 2011 12:21 pm

nie masz enchantow na headzie, naramkach, backu, klacie, ręcach jesli armory nie klamie
bez tego nie ma nad czym myslec
Maliss
Maliss

Liczba postów : 25
Join date : 20/04/2011
Age : 32

Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Rajoks Pon Lip 11, 2011 3:06 pm

Co do godzin raidowania, może być, postaram się zawsze być. A co do enchantów to sam enchantinga nie mam a dopiero nazbierałem kase. Jeśli macie dobrych enchamterów to bym się do nich zgłosił żeby mi wyrobili. Oczywiście zapłace. A łatki i inne to sobie na AH kupie (no i za repe)

Rajoks
Gość


Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Palladyna Pon Lip 11, 2011 5:06 pm

Odrzucone
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Tankadin-podanie Empty Re: Tankadin-podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach