Illuminati
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

TANKADIN podanie

+2
Ciacho
uszozor
6 posters

Go down

TANKADIN podanie Empty TANKADIN podanie

Pisanie by Sakit Wto Lip 12, 2011 5:51 pm

1. Nick w grze: Sakit
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 22
4. Klasa postaci, oraz rola w raidze (tank, dps, heal): palladyn/tank
5. Screen ze statystykami i key bindami:
6. Link do armory:
7. Czy posiadasz shadow resi set?: nie
8. Czy posiadasz FULL fire resi set-365(dotyczy tankow): nie natomiast posiadam ponad 100 bojek wiec nie ma problemu z kupnem jakby co.
9. Twoje doświadczenie z WOW, pochwal się jakie znasz taktyki: w wowa gralem juz na Avalonie magiem jakis rok (t4/t5 mage) a tutaj gralem juz lockiem jednak pozniej zmienilem na paladyna. Taktyki na raidy T6 znam tylko w teorii na T5 bilem wiekszosc bossow Vaszke Alara Fathoma z takich wymagajacych znajomosci natomiast Kaela i t6 jak juz pisalem tylko teoria
10. W jakich godzinach jesteś najbardziej aktywny/aktywna?:odpowiadaja mi godziny wieczorne od 19 do 23
11. Czy posiadasz attu na MH i BT? Jeżeli nie to na jakim jesteś etapie ?:nie na MH zostal mi do ubicia Kael natomiast na BT Rage
12. Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia: byłem ostatnio w EiA jednak oni robia tylko t6 co im duzo czasu zajmuje i nie maja czasu ubrac innych graczy pozatym nie podobalo mi sie ze nie maja konkretnie napisanych raidow w GC jak sie zbiorą ludzie wiadomo ze nie kazdy zawsze moze wejsc ale jesli jest cos zapisane w GC to kazdy stara sie na to isc i tak sobie organizowac czas by byc i zawsze umijalo mnie bicie t5 ktore jak juz mowilem bylo rzadko.
13. Dlaczego Illuminati ?: slyszalem ze macie niezla atmosfere na raidach a pozatym nazwa mowi sama przez siebie Very Happy
14. Czy posiadasz Mumble, oraz mikrofon: tak. posiadam
15. Czy jesteś w stanie podporządkować się class liderowi i poprowadzić swoją postać zgodnie z jego sugestiami: pewnie chetnie slucham wskazowek innych graczy nie uktywam ze tankiem gram pierwszy raz wiec chetnie przyjme kazda dobra rade Very Happy
16. Screen z panelu logowania:
17. Napisz kilka zdań od siebie o sobie: Jestem studentem trzecicego roku budownictwa (student=duzo wolnego czasu) w wowa gram na tym serwerze jakieś pół roku natomiast samym paladynem kolo 3 miesięcy. Lubie grac w wowa Very Happy Bardzo wazna dla mnie jest wspolpraca pomiedzy czlonkami z gildi i wzajemna pomoc. Zawsze chetnie pomagam czlonkom gildi i wspolpracuje jesli chodzi o Hero i Norm. Nie wiem co jescze moge dodac:D Mam nadzieje ze pozytywnie rozpatrzycie moje podanie Very Happy

Sakit
Gość


Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by uszozor Wto Lip 12, 2011 6:37 pm

Wklej linki w " "

uszozor

Liczba postów : 82
Join date : 20/04/2011
Age : 40
Skąd : Borowa/Mielec

Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty linki

Pisanie by Sakit Wto Lip 12, 2011 7:01 pm

"http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Sakit"
"https://2img.net/r/ihimizer/img202/2439/podaniev.png"

Sakit
Gość


Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Ciacho Wto Lip 12, 2011 7:06 pm

tez gralem na avalonie melduj mi tu jaki nick i jaka g!

Ciacho

Liczba postów : 52
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Sakit Wto Lip 12, 2011 7:07 pm

nie pamietam gildi Razz ale nick Spinacz Very Happy

Sakit
Gość


Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Muru Wto Lip 12, 2011 8:30 pm

Jestem na NIE dlaczego bylem z nim na paru hero i jakoś nigdy moje siły nie wytrzymały do 1 bosa. kolega jest małym kamikadze i nie potrafi ocenić ile może mobów wziąć na klatę i nie uczy się na błędach.
Muru
Muru

Liczba postów : 35
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Yaro Sro Lip 13, 2011 12:40 am

Spirit na klacie, 7 stamy na tarczy, brak encha na butach i brak na wristach(o ile armory nie leci w chuja). Gear średni, ale ma enchanating (24 bsd więcej), repe w scryersach exalted co działa na plus. Można wziąć na próbę. Będzie miał tydzień czasu na nadrobienie zaległości w enchantach, a potem się go na t5 przetestuje w akcji.

Yaro

Liczba postów : 122
Join date : 08/05/2011

Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by miktor Sro Lip 13, 2011 12:30 pm

No można spróbować
miktor
miktor

Liczba postów : 196
Join date : 21/04/2011

Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Sakit Sro Lip 13, 2011 4:37 pm

jesli chodzi o kamikadze to juz przestalem byc ale przyznaje kiedys bylem Very Happy a o enchanty jesli chodzi to skiluje enchanting jak widac i chcialem swoje zalozyc (stad ten spirit na klacie) bo skilowalem Razz nie ma problemu jesli chodzi o enchanty moge uzupelnic braki ale wydaje mi sie ze za duzo ich nie ma bo tarcza klata wirstsy i buty tylko do enchantowania Very Happy

Sakit
Gość


Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Palladyna Sro Lip 13, 2011 4:58 pm

Przeciez nie musisz skilowac specjalnie enchantingu zeby sobie porobic enchanty. W gildii mamy enchanterow ktorzy z checia i przyjemnoscia poenchantuja itemki z usmiechem na twarzy. Przyjety na okres probny. Zglos sie po inva.
Palladyna
Palladyna

Liczba postów : 228
Join date : 19/04/2011
Age : 34
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

TANKADIN podanie Empty Re: TANKADIN podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach